Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej /Warszawa

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
Anna_Mo
Posty: 2
Rejestracja: 2017-08-08, 21:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Plastyka, Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: Warszawa

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej /Warszawa

Postautor: Anna_Mo » 2018-03-08, 09:58

Poszukuję pracy w szkole podstawowej w Warszawie jako nauczyciel edukacji początkowej od września 2018 (wakat, bez stopnia awansu zawodowego).

Jestem absolwentką Edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego (dyplom z wyróżnieniem) oraz aktualnie jestem na ostatnim roku Edukacji artystycznej i medialnej na tym samym wydziale (studia II stopnia).

Mam regularny kontakt z dziećmi w wieku 7-13 lat, którym pomagam w nauce stosując metody aktywizujące. Mam także częstą styczność z ich rodzicami, a więc pojęcie współpracy nie jest mi obce.

Odbyłam także szereg praktyk w placówkach przedszkolnych i szkolnych, gdzie analitycznie obserwowałam zajęcia, jak i samodzielnie przygotowywałam i prowadziłam lekcje, także metodą projektów badawczych.

Będę wdzięczna za każdą informację, pomocna w procesie poszukiwania pracy na rok szkolny 2018/2019.

Pozdrawiam serdecznie! Anna :wink:
2013-2016 Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
2016-2018 Edukacja artystyczna i medialna

Wrzesień 2018 - do klasy I marsz! :jupi:

Michalll_95
Posty: 187
Rejestracja: 2018-03-18, 01:05
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Informatyka, Technika, Plastyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej /Warszawa

Postautor: Michalll_95 » 2018-04-04, 19:55

Najlepiej zajrzyj do Mazowieckiego Banku Ofert Pracy Dla Nauczycieli. Jest tam pełno ofert pracy dla nauczycieli, a zwłaszcza wychowania wczesnoszkolnego ;)

zwiezda
Posty: 1
Rejestracja: 2019-05-08, 10:37
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej /Warszawa

Postautor: zwiezda » 2019-05-08, 10:37

good morning


Wróć do „Szukam pracy”