Praca dla lektora j. angielskiego /10 godz. tyg./przedszkole Białołęka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ProworkPL
Posty: 46
Rejestracja: 2016-05-18, 10:12
Lokalizacja: mazowieckie

Praca dla lektora j. angielskiego /10 godz. tyg./przedszkole Białołęka

Postautor: ProworkPL » 2017-11-21, 11:59

Znasz bardzo dobrze język angielski, lubisz dzieci i szukasz dodatkowej pracy jako lektor j. angielskiego w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV! Pilnie poszukujemy osoby z b. dobrą znajomością angielskiego do pracy w jednym z przedszkoli na Białołęce/Warszawa.

Dla naszego Klienta, szkoły językowej w Warszawie poszukujemy pogodnej i kochającej pracę z dziećmi osoby do pracy jako lektor j. angielskiego w przedszkolu na Białołęce. Mile widziani studenci/absolwenci filologii angielskiej. Zajęcia z dziećmi odbywają się od pon. do pt. w godzinach 9.30-11.30.
Rozpoczęcie pracy PILNIE listopad 2017

Wymagania
Studenci/absolwenci studiów na kierunku filologii angielskiej
Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w przedziale wiekowym 2-6 lat
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Pasja do pracy z dziećmi i dzielenia się swoim doświadczeniem

Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: 50 zł godz.
Praca 10 godzin tyg. w godzinach 9.30-11.30
Praca w młodym i przyjaznym środowisku

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa , www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Wróć do „Dam pracę”