Praca Pomoc nauczyciela / przedszkole Warszawa Żoliborz / marzec

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ProworkPL
Posty: 35
Rejestracja: 2016-05-18, 10:12
Lokalizacja: mazowieckie

Praca Pomoc nauczyciela / przedszkole Warszawa Żoliborz / marzec

Postautor: ProworkPL » 2018-02-13, 11:44

Znasz dobrze język angielski, lubisz pracę z dziećmi i chciałbyś/ałabyś pracować w dwujęzycznym przedszkolu na Żoliborzu? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole na Żoliborzu zatrudni kochających dzieci i zaangażowanych w pracę kandydatów do pracy jako Asystent/ka / pomoc nauczyciela w przedszkolu. Praca na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. Praca od marca 2018.

Wymagania
Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku pedagogiki przedszkolnej lub filologii angielskiej
B. dobra znajomość j. angielskiego
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie w pracy z dziećmi

Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: do ustalenia
Praca stała - etat (40 godz. / tyg.).

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Wróć do „Dam pracę”