Nauczyciel / przedszkole Warszawa Żoliborz / kwiecień 2018

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ProworkPL
Posty: 35
Rejestracja: 2016-05-18, 10:12
Lokalizacja: mazowieckie

Nauczyciel / przedszkole Warszawa Żoliborz / kwiecień 2018

Postautor: ProworkPL » 2018-03-07, 15:43

Lubisz pracę z dziećmi i chciałbyś/ałabyś pracować w renomowanym przedszkolu w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Klient ProworkPL, nowoczesne przedszkole na Żoliborzu zatrudni pogodnego i kochającego pracę z dziećmi kandydata do pracy jako Nauczyciel w przedszkolu. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt.. Praca od kwietnia 2018.

Wymagania
Wymagane kwalifikacje nauczyciela wychowania przedszkolnego/nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej
Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
Wysoka kultura osobista, kreatywność
Doświadczenie w pracy z małymi dziećmi mile widziane

Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: 2500 zł netto mies.
Praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
Forma zatrudnienia: umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Wróć do „Dam pracę”