Dyrektor przedszkola z j. angielskim/ Warszawa Ochota / kwiecień

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ProworkPL
Posty: 46
Rejestracja: 2016-05-18, 10:12
Lokalizacja: mazowieckie

Dyrektor przedszkola z j. angielskim/ Warszawa Ochota / kwiecień

Postautor: ProworkPL » 2018-03-07, 15:47

Dla naszego Klienta, międzynarodowego przedszkola na Ochocie, pilnie poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektor/Koordynator w przedszkolu. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu placówek edukacyjnych i znasz świetnie język angielski – już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Klient ProworkPL, międzynarodowe przedszkole w Warszawie/Ochota poszukuje doświadczonego kandydata z b. dobrym angielskim do zarządzania placówką zgodnie z przyjętymi procedurami. Główne obowiązki to rekrutowanie kadry pracowniczej, nadzór nad pracownikami, prowadzenie dokumentacji, dbanie o rozwój i pozytywny wizerunek przedszkola. Rozpoczęcie pracy od kwietnia 2018.

Wymagania
Wykształcenie wyższe pedagogiczne
Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum C1
Doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel
Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu placówkami edukacyjnymi
Profesjonalizm, komunikatywność, pasja do pracy z dziećmi/rodzicami

Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: pracodawca oferuje b. atrakcyjne wynagrodzenie
Praca stała - etat 40 godz. / tyg.
Praca w przyjaznym międzynarodowym środowisku

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Wróć do „Dam pracę”