Pomoc Nauczyciela praca przedszkole Warszawa Żoliborz

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Prowork.PL
Posty: 6
Rejestracja: 2018-12-13, 09:39
Przedmiot: Język angielski, Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Pomoc Nauczyciela praca przedszkole Warszawa Żoliborz

Postautor: Prowork.PL » 2018-12-14, 14:24

Prywatne przedszkole na Żoliborzu poszukuje Asystenta nauczyciela na pełny etat od stycznia 2019. Jeśli studiujesz pedagogikę czy podobny kierunek i chcesz pracować z dziećmi - Podejmij pierwszą pracę w PRZEDSZKOLU - zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2019 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę.

Opis stanowiska
Klient ProworkPL, dwujęzyczne przedszkole na Żoliborzu zatrudni do pracy jako Asystent/ka / pomoc nauczyciela w przedszkolu. Obowiązki to wspomaganie pracy wychowacy grupy i pomoc w prowadzeniu zajęć edukacyjnych. Jeśli chcesz rozpocząć swoją karierę jako nauczyciel w przedszkolu - pracuj jako pomoc nauczyciela i podwyższaj kwalifikacje. Ze względu na dwujęzyczny profil przedszkola wymagana jest komunikatywna znajomość angielskiego. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od stycznia 2019.

Wymagania
Kandydat/ ka w w trakcie studiów - pedagogika przedszkolna lub filologia angielska lub podobne kierunki
znajomość j. angielskiego
chęć do pracy z dziećmi i gotowość do uczenia się.

Warunki
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat 40 godzin/ tydz
wynagrodzenie od 3300 zl brutto ( 2300 netto)


Procedura rekrutacyjna
Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl
dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie

Kontakt i dane o firmie
O firmie Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu. Recruitment services Warsaw, Poland We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wróć do „Dam pracę”