Działaj dla Dobrego Klimatu i wygraj wycieczkę do CNK

tu dyskutują nauczyciele geografii, przyrody, biologii, fizyki i chemii

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

PNRWI
Posty: 1
Rejestracja: 2013-09-22, 19:53
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: śląskie

Działaj dla Dobrego Klimatu i wygraj wycieczkę do CNK

Postautor: PNRWI » 2014-02-13, 11:16

„Działaj dla Dobrego Klimatu” i wygraj wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot zaprasza nauczycieli i uczniów gimnazjów do uczestnictwa w bezpłatnym warsztacie ekologicznym „Działaj dla Dobrego Klimatu”.

Udział w warsztacie to wyjątkowa okazja dla gimnazjalistów by poznać przyczyny kryzysu klimatycznego i zagrożenia z nim związane oraz by zbudować motywację do działań na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu w codziennym życiu.

Zajęcia są skierowane do grup gimnazjalistów z województwa śląskiego. Każda grupa uczestników liczy 15 osób plus opiekun. Warsztaty trwają dwie godziny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom: przejazd busem ze szkoły do miejsca, w którym odbędzie się warsztat (Bystra k. Bielska-Białej, ul. Jasna 17) i z powrotem oraz przekąskę (kanapki, owoce, napoje) w przerwie warsztatu.

Warsztaty planowane są w terminie: 28 maja – 1 czerwca 2014 r.

Udział w warsztatach upoważnia do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Laureatami zostaną 3 spośród 14 grup uczestniczących w warsztatach. Organizatorzy zapewnią nagrodzonym grupom przejazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, bilety wstępu oraz prowiant.

Warsztaty „Działaj dla Dobrego Klimatu” odbędą się w ramach projektu „Edukacja zawodowa i obywatelska na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu” współfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Nauczycieli zainteresowanych warsztatem prosimy o zgłoszenia na adres:
Diana Maciąga, e-mail: diana@pracownia.org.pl

Więcej o projekcie: klimatycznaedukacja.pl

Wróć do „Przedmioty przyrodnicze”