pakiet WSiP "Razem w przedszkolu"

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Peonia
Posty: 620
Rejestracja: 2011-09-23, 16:35
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: łódzkie

pakiet WSiP "Razem w przedszkolu"

Postautor: Peonia » 2012-05-28, 16:38

Wybrałam pakiet "Razem w przedszkolu" na przyszły rok szkolny. Obecnie oddaję klasę trzecią i powiem szczerze, że nie mam pojęcia, czy dobrze wybrałam podręczniki dla grupy mieszanej 5 i 6 latków. Nie uczyłam w zerówce od wielu, wielu lat, ale u nas obecnie przyjęto, że nauczyciel ma uczyć dzieci od klasy 0 do III. Interesują mnie w takim razie opinie na temat tego pakietu. Napiszcie kochane, co o nim sądzicie.

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: pakiet WSiP "Razem w przedszkolu"

Postautor: linczerka » 2012-05-28, 17:44

Nie pracuję w zerówce. Nasze panie szły tym pakietem, ale wiem, że zrezygnowały. Powodu nie znam, choć przedstawiciel miał się pojawić na jesieni i do tej pory go nie było. Z pewnością to nie jedyny powód, myślę, że miały ważniejsze.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Polonistka 77

Re: pakiet WSiP "Razem w przedszkolu"

Postautor: Polonistka 77 » 2012-05-29, 14:31

Lepsze będzie Zanim zostaniesz pierwszakiem też WSiPu. Pracowałam na Razem w przedszkolu - nie polecam. Zanim zostaniesz pierwszakiem ma bardzo fajną i czytelną diagnozę i w tym roku są do tego takie dodatki piszę, liczę i czytam sam. Bardzo fajna płyta cd, piosenki, a szczególnie zabawy muzyczne.

Peonia
Posty: 620
Rejestracja: 2011-09-23, 16:35
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: łódzkie

Re: pakiet WSiP "Razem w przedszkolu"

Postautor: Peonia » 2012-05-29, 19:16

Hmm...mózg mi dymi... :(

Bastet
Posty: 48
Rejestracja: 2009-09-01, 21:43
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: podkarpackie

Re: pakiet WSiP "Razem w przedszkolu"

Postautor: Bastet » 2012-06-21, 19:57

Postanowiłam nie zakładać nowego tematu odnośnie podręczników i zapytać w tym. Jestem świeżo upieczoną nauczycielką. Od września zaczynam pracę w zerówce. Dyrekcja wymaga ode mnie wyboru podręczników. Po rozmowie z pracującymi już w szkole nauczycielkami zawęziłam listę podręczników do 2 wydawnictw.
Byłabym wdzięczna za waszą opinię na ich temat. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Didasko - PAKIET EDUKACYJNY „POZNAJĘ ŚWIAT BO MAM SZEŚĆ LAT”
WSiP - Zanim zostaniesz pierwszakiem

Bastet

elcia662
Posty: 1
Rejestracja: 2009-02-20, 17:48
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: lubelskie

Re: pakiet WSiP "Razem w przedszkolu"

Postautor: elcia662 » 2012-06-29, 23:00

Witam:)
Od września po oddaniu III klasy też dostanę zerówkę i tak jak Peonia nie uczyłam w zerówce od wielu lat. Jestem o tyle w lepszej sytuacji, że ma grupę samych zerowiaków 24 osób i wybrałam pakiet z WSiPu Zanim zostaniesz pierwszakiem z zeszytami ćwiczeń.


Wróć do „Wychowanie przedszkolne”