pakiet MAC

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

gosia.z
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-26, 06:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

pakiet MAC

Postautor: gosia.z » 2012-06-26, 06:13

Witam,
w nowym roku szkolnym będę pracować na książkach Bawię się i uczę 5-6 latki. Czy ktoś pracowała już na tych książkach? Proszę o opinię.

indiaa1987
Posty: 1
Rejestracja: 2012-08-15, 20:40
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: śląskie

Re: pakiet MAC

Postautor: indiaa1987 » 2012-08-15, 21:00

2 lata temu również korzystałam z tego pakietu. Powiem szczerze, że niestety ale nie przypadł mi do gustu. Szczególnie jeśli chodzi o grafikę. Ilustracje nie zachęcały do pracy. Sama treść ćwiczeń nie była najgorsza, ale ogólnie karty pracy nie podobały się ani mnie ani moim podopiecznym. Od lat korzystam z serii wyd. MAC ale ten pakiet wypada blado przy innych. W tym roku pracowałam na "Szkoła tuż, tuż", a trzy lata wcześniej na "Nasze przedszkole" (teraz wznowiona wersja) i jak dla mnie to najlepsze karty pracy dla dzieci 5-6 letnich i te szczerze polecam!
Jest to oczywiście moja opinia, może tobie się spodobają i bedzie ci się dobrze "na nich" pracować.
A tak w ogóle, to sama się boję co mnie czeka w tym roku bo karty pracy zamówiła nauczycielka, którą w tym roku będę zastępować, nawet nie wiem jaki to pakiet i czego się spodziewać....wiem tylko tyle, ze to nie będzie MAC ...:(

Pozdrawiam :)


Wróć do „Wychowanie przedszkolne”