nowe dzienniki w przedszkolach

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Córeczka
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-11, 21:38
Kto: student
Lokalizacja: mazowieckie

nowe dzienniki w przedszkolach

Postautor: Córeczka » 2012-09-11, 21:47

Piszę w imieniu mamy, która właśnie zaczęła pracę w przedszkolu. Mówiła, że są nowe dzienniki z podziałką na 10 lub 11 rubryk i prosi o pomoc, ponieważ nie wie, jak je wypełniać. Inne nauczycielki w przedszkolu też nie wiedzą, jak to zrobić, gdyż do tej pory korzystały ze starych dzienników. Dopiero teraz wprowadzono nowe, a nie w zeszłym roku. Czy ktoś może pomóc? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź :)

Córeczka
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-11, 21:38
Kto: student
Lokalizacja: mazowieckie

Re: nowe dzienniki w przedszkolach

Postautor: Córeczka » 2012-09-12, 12:25

No właśnie mama dostała we wrześniu urząd p.o. dyrektora i nikt nie wie, jak je wypełniać, ponieważ mama pracowała w szkole, a nie w przedszkolu. Dotychczasowa dyrektorka, która teraz pracuje w tym przedszkolu jako nauczyciel, też nie ma pojęcia, bo w zeszłym roku nie wymieniła dzienników, choć powinna to zrobić.

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: nowe dzienniki w przedszkolach

Postautor: malgala » 2012-09-12, 16:19


Peonia
Posty: 620
Rejestracja: 2011-09-23, 16:35
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: łódzkie

Re: nowe dzienniki w przedszkolach

Postautor: Peonia » 2012-09-14, 15:03

Pewnie ci chodzi o taki dziennik, w którym na jednej stronie mieszczą się dwa dni, a kazdy dzień ma 11 punktów. Też mam taki dziennik i mam w tym roku zerówkę. Piszemy tematy normalnie nie zwracajac uwagi na te punkty. Ja zanaczam część I i II,czyli ranek i zajęcia właściwe, bo w szkole popołudniowych nie ma, natomiast w przedszkolu dojdzie jeszcze część III, tzw. poobiednia. Od koleżanki, która całe życie uczy w zerówce wiem, że rano musi być wpisany zestaw zabaw porannych (ćwiczenia) oraz zabawy dydaktyczne. Potem, po sniadaniu zajęcia właściwe i pobyt na dworze, zabawy samorzutne lub organizowane przez nauczyciela.


Wróć do „Wychowanie przedszkolne”

cron