Zerówka w szkole

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

xynthia
Posty: 3
Rejestracja: 2013-07-16, 15:11
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

:-)

Postautor: xynthia » 2013-07-29, 22:44

linczerka pisze:xynthia, odpisałam na pw :)
Może masz zapełnioną skrzynkę?


Widzę, że same równe kobitki tutaj "czuwają". :-) Naprawdę wielkie dzięki za życzliwość, w przyszłości, gdy będę bardziej obeznana w temacie, też chętnie innym pomogę. :) Na pewno coś mi się wkrótce przypomni, od września zaczynam pracę w nowej szkole i na nowym stanowisku i chętnie skorzystam z rad i wskazówek osób życzliwych. :) Serdeczne pozdrowienia

Waleksandra
Posty: 3
Rejestracja: 2009-06-03, 21:12
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Zerówka w szkole

Postautor: Waleksandra » 2014-07-25, 18:40

Ja pracuję w klasach łączonych od ponad 15 lat. W tym roku po 3 latach pracy w klasach II i III wracam do oddziału przedszkolnego i klasy I. Wybrałam "Przygodę z uśmiechem". W minionym roku szkolnym koleżanka miała "Tropicieli" i bardzo sobie ten pakiet chwaliła. Zmieniam podręczniki, bo 6 dzieciaczków będzie drugi rok uczęszczało do zerówki - rodzice nie podjęli decyzji, aby poszły do I klasy. Pozdrawiam :)

Waleksandra
Posty: 3
Rejestracja: 2009-06-03, 21:12
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Zerówka w szkole

Postautor: Waleksandra » 2014-07-25, 18:41

Ja pracuję w klasach łączonych od ponad 15 lat. W tym roku po 3 latach pracy w klasach II i III wracam do oddziału przedszkolnego i klasy I. Wybrałam "Przygodę z uśmiechem". W minionym roku szkolnym koleżanka miała "Tropicieli" i bardzo sobie ten pakiet chwaliła. Zmieniam podręczniki, bo 6 dzieciaczków będzie drugi rok uczęszczało do zerówki - rodzice nie podjęli decyzji, aby poszły do I klasy. Pozdrawiam :)


Wróć do „Wychowanie przedszkolne”

cron