Poszukuje przewoźnika na wycieczkę

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

renata0123
Posty: 2
Rejestracja: 2013-03-08, 13:40
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: śląskie

Poszukuje przewoźnika na wycieczkę

Postautor: renata0123 » 2013-03-08, 13:59

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie i proszę o pomoc w znalezieniu przewoźnika który podjąłby się transportu dzieci na basen, 3 razy w tygodniu. Osoba która jak dotąd się tym zajmowała niestety parokrotnie naraziła dzieci na niebezpieczeństwo w związku z czym musieliśmy zrezygnować z jego usług. Poprzez przeglądanie stronek natrafiłam na ogłoszenie Mercedes-busa, jako że jestem ze Śląska szukałam czegoś w okolicy. Stronka całkiem sensownie wygląda, dzwoniłam już nawet do biura, ale ciężko coś wywnioskować z jednej rozmowy. Może ktoś zna tę firmę i mógłby mi coś więcej na ich temat powiedzieć, wiem tyle że przewoźnik jest z Katowic ich siedziba znajduję się na ul. Płochy 2/17, że posiadają autokary wyposażone w urządzenia do transportu osób niepełnosprawnych, co jest dla mnie bardzo ważne ponieważ nasza szkoła jest szkołą społeczną. A także jak widziałam na stronie mają podobne doświadczenia ponieważ obsługują parę szkół z okolicy. Podaje stronkę być może ktoś z was zna tę firmę i może mi pomóc ?! http://mercedesbus.pl/onas.php . Z góry dziękuje za opinie.

Art.3.9.UoSO
Posty: 661
Rejestracja: 2009-09-13, 23:19
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Poszukuje przewoźnika na wycieczkę

Postautor: Art.3.9.UoSO » 2013-03-08, 14:57

Nie polecam, stanowczo!

renata0123
Posty: 2
Rejestracja: 2013-03-08, 13:40
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: śląskie

Re: Poszukuje przewoźnika na wycieczkę

Postautor: renata0123 » 2013-03-28, 22:57

A skąd taka opinia na temat firmy ?? Może w takim razie jesteś w stanie jakąś polecić, znalazłam na forum jakimś www.automagik.pl Ale jak poprzednio firma nie jest mi znana.


Wróć do „Poszukuję ...”