uzupełnionych ćwiczen Słowa z usmiechem kl 6

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

saraNP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-11, 14:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: śląskie

uzupełnionych ćwiczen Słowa z usmiechem kl 6

Postautor: saraNP » 2015-08-20, 22:15

Poszukuję wskazówek metodycznych do cwiczeniówki Słowa z usmiechem cz 1. Jeśli ktoś korzystał z tych ćwiczeń w zeszłym roku - będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, konspekty, sprawdziany.
Ostatnio zmieniony 2015-08-21, 11:34 przez saraNP, łącznie zmieniany 1 raz.

lenaskaw
Posty: 121
Rejestracja: 2007-12-25, 11:52
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: uzupełnionych ćwiczen Słowa z usmiechem kl 6

Postautor: lenaskaw » 2015-08-21, 09:10

saraNP :D
Teraz Twoje pytanie jest zupełnie inne, inaczej sformułowane, a to zmienia postać rzeczy... owocnych poszukiwań.
Ostatnio zmieniony 2015-08-21, 14:53 przez lenaskaw, łącznie zmieniany 2 razy.

saraNP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-11, 14:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: śląskie

Re: uzupełnionych ćwiczen Słowa z usmiechem kl 6

Postautor: saraNP » 2015-08-21, 10:28

Absolutnie mnie nie zrozumiałaś. Pytałam o uzupełnione ćwiczenia jako absolutna alternatywę do lekcji. Przed każdą lekcją wybieram sobie co ciekawsze zadania z ćwiczeń , które mają dzieci. Do każdej lekcji wertuję ćwiczenia, które posiadam, aby nie opierać się na tylko jednym wydawnictwie. Prawie do każdej lekcji mam dodatkową kartę pracy. W przyszłym semestrze uczę przede wszystkim w gimnazjum, więc całe wakacje poświęciłam na stworzenie mnóstwa materiałów.Jestem przygotowana absolutnie dokładnie na cały rok szkolny do klas gimnazjalnych. Nawet mój mąż mówił, że to nienormalne, co robię w wakacje. Proszę więc nie wyjeżdżać z tekstami, że uzupełniam ćwiczenia.

saraNP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-11, 14:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: śląskie

Re: uzupełnionych ćwiczen Słowa z usmiechem kl 6

Postautor: saraNP » 2015-08-21, 10:36

Uzupełnionych - czyli z zaznaczeniem co warto odpuscic, co świetnie nadaje się dla ucznia zdolnego, co na podsumowanie lekcji, a co na początek. Dla mnie uzupełnienie dotyczy raczej przebiegu lekcji, a nie wypełnienia ćwiczen. może zle sie wyraziłam w poprzednim poscie.


Wróć do „Poszukuję ...”