Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
Naauczycielkaa
Posty: 115
Rejestracja: 2008-10-23, 21:34
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: Naauczycielkaa » 2009-10-05, 22:24

Może "Motivation as an essential factor in learning English"?

effcyk
Posty: 8
Rejestracja: 2009-09-21, 09:05
Kto: student
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: łódzkie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: effcyk » 2009-10-06, 08:59

Naauczycielkaa, też bardzo fajny temat o motywacji :) . Dziekuje Wam.... jeszcze sie namyśle i oczywiście rozważe tematy, które mi podaliście :D .

studentka23
Posty: 5
Rejestracja: 2009-08-29, 20:32
Kto: student
Lokalizacja: łódzkie

teamt pracy licencjackiej:/

Postautor: studentka23 » 2009-10-20, 14:36

witam!
Mam bardzo duzy problem z ustaleniem tematu pracy licencjackiej , nie wiem o czym pisac...tzn. chodze na seminarium z literatury XIX i XX wieku, chciałabym napisac cos na temat "LALKI" b. Prusa, jednak nie wiem na czym sie skupic w tej lekturze, żeby było dosyc wystarczajaco materiału i ,zeby temat była na tyle wyczerpujący:/ może Państwo mi podsuna jakis pomysł?

karoolka.kalak
Posty: 5
Rejestracja: 2009-06-11, 20:24
Kto: student
Lokalizacja: dolnośląskie

Uprawnienia i obowiązki nauczycieli w UE

Postautor: karoolka.kalak » 2009-11-18, 18:53

Witam,
ponownie zwracam się z prośbą o pomoc. Tym razem pisze pracę pt: Uprawnienia i obowiązki nauczycieli w UE (Finlandia, Portugalia) i w związku z tym poszukuje pilnie materiałów na ten temat. Odwiedziłam już eurydice.com.pl i eurostat.com.pl ale tu jest mało konkretnych informacji. prosiłabym o podanie pozycji książkowych odnoszących się do tego tematu bądź linki z nim związane. Z góry dziękuję i pzdr.

Awatar użytkownika
bzyk
Posty: 107
Rejestracja: 2009-02-01, 16:54
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Przyroda
Lokalizacja: śląskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: bzyk » 2009-11-19, 06:59

uprawnienia: http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cac ... cIARQZg1Cw


kolejna stronka:

http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cac ... cIARQZg1Cw


TROCHE POSZUKAĆ NA NECIE, A NIE OD RAZU CZEKAĆ NA GOTOWE ODPOWIEDZI.

pozdrawiam!

karoolka.kalak
Posty: 5
Rejestracja: 2009-06-11, 20:24
Kto: student
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: karoolka.kalak » 2009-11-19, 17:28

"Odwiedziłam już eurydice.com.pl i eurostat.com.pl ale tu jest mało konkretnych informacji" -ten cytat świadczy, że jednak szukałam i to na oficjalnych stronach zajmujących się edukacją, nie na googlach...

karoolka.kalak
Posty: 5
Rejestracja: 2009-06-11, 20:24
Kto: student
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: karoolka.kalak » 2009-11-19, 17:32

a tak na marginesie: teksty o KOMPETENCJACH są nie na temat. ale dziękuję za dobre chęci.

Petra
Posty: 1
Rejestracja: 2009-11-24, 17:01
Kto: student
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: Petra » 2009-11-24, 17:13

Zwracam się z prośbą do nauczycieli matematyki i przedmiotów przyrodniczych w klasah IV, V Szkoły Podstawowej o pomoc. Poszukuję sędziów kompetentnych do mojej pracy badawczej. Chodzi tylko o określenie i wybranie spośród krótkich zadań czy są one łatwe czy trudne. Bardzo proszę o pomoc.Kwestionariusz prześlę maile, trzeba postawić krzyżyk lub podkreślić odp.

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: malgala » 2009-11-24, 17:47

Mówiąc szczerze to powinnaś wybrać sobie jakąś reprezentatywną grupę badawczą. Dać te zadania uczniom do rozwiązania, sprawdzić (najlepiej określając odpowiednią skalę punktową za każde zadanie), policzyć dla każdego z tych zadań współczynnik łatwości i dopiero wyciągnąć odpowiednie wnioski.
Jeżeli oceny łatwości zadań dokonają nauczyciele (bo wydaje im się, że zadanie powinno być dla uczniów łatwe lub przypuszczają, że sprawi im ono trudności) nie będzie to odzwierciedlało stanu faktycznego.
Czasami nauczyciel, wzorując się na poprzednich rocznikach uczniów, sądzi że nie sprawi im to trudności, a tu okazuje się, że dana grupa jest zupełnie inna i z tym co ich poprzednikom przychodziło łatwo, ma problemy.

ela2000
Posty: 2
Rejestracja: 2009-12-01, 18:19
Kto: student
Lokalizacja: pomorskie

praca licencjacka, poszukuje pomocy

Postautor: ela2000 » 2009-12-01, 18:34

Witam
jestem studentką III roku pedagogiki, jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej i poszukuje chętnych nauczycieli przedmiotowców z szkół specjalnych którzy zechcieliby opowiedziec o swojej pracy:). Praca nayczycieli jest tematyką mojej pracy licencjackiej.
Chetnych proszę o kontakt na forum bądź na adres e-mail elzbieta.sulewska@wp.pl.
z góry dziękuje

aizdaj
Posty: 1
Rejestracja: 2009-12-15, 22:35
Kto: student
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Konflikty w pracy zawodowej nauczyciela

Postautor: aizdaj » 2009-12-15, 22:40

Witam

Poszukuje książek, czasopism do swojej pracy licencjackiej, która brzmi "Konflikty w pracy zawodowej nauczyciela" jeśli ktoś by coś wiedział to proszę dać znać na meila aizdaj@o2.pl

Z góry dziekuje
Kasia

izaAAAAAA
Posty: 13
Rejestracja: 2009-07-17, 22:46
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

tożsamość nauczycieli wspomagających- ankieta

Postautor: izaAAAAAA » 2010-01-04, 09:20

Czy ktoś mógłby mi pomóc i udzielić porad jak napisać prace magistersą o podobnym tytule? Miałąm pewną koncepcje i temat, ale moja pani promotor wolałaby abym się na tym zagadnieniu skupiła. A może ktoś podsunął by mi jakiś pomysł na temat pracy zblizony do mojego? :roll: Nie wiem jak wykonać ankietę odnośnie tego tematu... Brak mi koncepcji, miałam inną wizję a teraz nie wiem jak wybrnąć. chciałam przeprowadzić wywiad wśród wspomagających w mojej szkołe i ankietę wsród przedmiotowców... Proszę o pomoc :cry:

ela2000
Posty: 2
Rejestracja: 2009-12-01, 18:19
Kto: student
Lokalizacja: pomorskie

poszukuje literatury

Postautor: ela2000 » 2010-01-04, 20:18

witam
jestem w trakcie pisania pracy, poszukuję ciekawej literatury dotyczącej pedagogów specjalnych czy jak kto woli :D oligofrenopedagogów . jesli ktos zna jakies ciekawe ksiązki prosze o kontakt:)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
dekadentka
Posty: 1
Rejestracja: 2010-01-13, 23:02
Kto: student
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Proszę o pomoc polonistów!

Postautor: dekadentka » 2010-01-13, 23:52

Witam, jestem studentką II roku filologii polskiej i jestem w niezłych opałach :(
Za 2 tygodnie zaczyna się sesja, a ja nie poradziłam sobie jeszcze z niektórymi zaliczeniami, w skład których wchodzą m.in. 3 prace do napisania i wiem, że nie dam rady w tydzień, bo do zaliczenia mam jeszcze warunek z fleksji, a konkretnie końcówki i ich motywacje, czyli najtrudniejsze co mogło się trafić oraz pozaliczać nieobecności.
Dlatego proszę Was poloniści o pomoc w ich napisaniu, w żadnym wypadku nie chcę gotowców, ale fanie by było gdybyście coś od siebie dodali odnośnie tych tematów. Są banalnie proste, wiem o tym, nie chodzi mi o stopień ich trudności tylko o brak czasu.
Oto tematy:
- Bohaterowie biblijni w "Dies irae" Kasprowicza.
- Motyw podróży w "Podróżach Gullivera" Swifta
- Doktryna naturalizmu jako geneza nowoczesnego dziennikarza

Proszę napiszcie cokolwiek co byście Wy napisali w pracach na takie tematy, dziękuje i pozdrawiam.

karoola6
Posty: 1
Rejestracja: 2010-01-15, 13:50
Kto: student
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: śląskie

wychowanie komunikacyjno- drogowe

Postautor: karoola6 » 2010-01-15, 14:04

witam, jestem studentką V roku i właśnie piszę pracę magisterską na temat wychowania komunikacyjno- drogowego. Mam do Was takie pytanie czy nowa podstawa programowa dotyczy póki co tylko klasy 1? bo właśnie opracowuje test wiadomości i umiejętności z owego tematu dla dzieci w klasie 3 i nie wiem czy jak mam przewodniki od 2001-2007 to czy tam jest wszystko aktualne?? jaki jest zasób wiedzy z tego tematu po klasie 1?? i co powinno dziecko wiedzieć w klasie 3?? z góry dzięki za życzliwe odpowiedzi:)


Wróć do „Poszukuję ...”