J.polski - plany wynikowe, rozkłady materiału,

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
Monita83
Posty: 161
Rejestracja: 2007-08-08, 20:39

Re: J.polski - plany wynikowe, rozkłady materiału,

Postautor: Monita83 » 2007-09-15, 14:56

Acha, no to w takim razie wszystko jasne, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za chęć udzielenia mi pomocy :*

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: J.polski - plany wynikowe, rozkłady materiału,

Postautor: chiczi » 2007-09-15, 14:58

Nie ma za co :)
Udanego popołudnia życzę :)

alis30
Posty: 1
Rejestracja: 2007-09-16, 17:31

Rozkład materiału do podręcznika Rozwinąć skrzydła

Postautor: alis30 » 2007-09-16, 20:54

Pilnie potrzebuję rozkład materiału do "Rozwinąć skrzydła" dla klasy I Gimnazjum. Niestety na stronie wydawcy (Nowa Era) jest tylko plan wynikowy. Uratowałaby mi też życie elektroniczna wersja książki "Plan dydaktyczny z komentarzem - Rozwinąć skrzydła - gimnazjum klasa 1". Z góry dziękuję za pomoc

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: J.polski - plany wynikowe, rozkłady materiału,

Postautor: chiczi » 2007-09-16, 22:08

Hmmm....plan wynikowy można szybciutko "przeredagować" na rozkład materiału.

alis30 pisze:Uratowałaby mi też życie elektroniczna wersja książki "Plan dydaktyczny z komentarzem - Rozwinąć skrzydła - gimnazjum klasa 1".


Ten plan wynikowy na stronach wydawnictwa, to nic innego jak książkowy plan dydaktyczny- sprawdzałam :)

dar82
Posty: 1
Rejestracja: 2007-10-18, 13:54

POMOCY!!! Poszukuję planu wynikowego ze standardami

Postautor: dar82 » 2007-10-18, 13:57

Bardzo pilnie poszukuję planu wynikowego nauczania j. polskiego w gimnazjum(klasaI) GWO tyleko koniecznie ze standardami. Bardzo proszę o pomoc

anmar
Posty: 178
Rejestracja: 2007-08-20, 23:54

Re: J.polski - plany wynikowe, rozkłady materiału,

Postautor: anmar » 2007-10-18, 22:59

Zobacz na stronie internetowej GWO

Awatar użytkownika
Jagna
Posty: 3
Rejestracja: 2008-08-23, 13:11
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

PLAN PRACY Z podręcznikiem "Oglądam Swiat" kl IV-V

Postautor: Jagna » 2008-08-23, 13:34

Witam, jestem tu nowa i nie bardzo wiem, czy w odpowiednim dziale wstawiam moją prośbę, ale mam nadzieję że tak :)
Niedawno dowiedziałam sie, że będę uczyła języka polskiego w klasach IV- VI z podręcznikiem "Oglądam Świat" z Arki. Od tej pory próbuję sama tworzyć plan wynikowy, ale idzie mi to dość niemrawo, ponieważ pełny plan pracy tworzę pierwszy raz (na studiach było to zazwyczaj 25 jednostek lekcyjnych, teraz muszę to zrobić dla 3 klas) .W związku z tym mam ogromną prośbę- jeśli miałby ktoś ten plan w wersji elektronicznej (ale nie w pdf, bo chciałabym móc na tym pracować, coś przekleić, coś wywalić ;) ) Na necie nic nie znalazłam, mam te plany tylko w wersji książkowej i na samą myśl o wklepywaniu tych tabelek do komputera robi mi sie słabo. Dużo łatwiej pracowałoby mi sie na wersji elektronicznej. Więc jeśli ktoś by posiadał to proszę proszę proszę....... Pomożecie? :wink:
"Jak wyciągnięte tam powyżej gwiaździste ramiona wasze
A tu są nasze, a tu są nasze"

zajączek
Posty: 1
Rejestracja: 2008-09-01, 19:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: śląskie

poszukuję rozkładu materiału z języka polskiego Oglądam świa

Postautor: zajączek » 2008-09-02, 18:33

poszukuję rozkładu materiału z języka polskiego do podręcznika ogrądam świat dla klasy VI lub (jeszcze lepiej) planu wynikowego. ja mam w zamian plan wynikowy do klasy V chętnie pomogę

Awatar użytkownika
Jagna
Posty: 3
Rejestracja: 2008-08-23, 13:11
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

POMOCY - Potrzebuje planu pracy do podręcznika OGLĄDAM ŚWIAT

Postautor: Jagna » 2008-09-13, 17:15

Drogie koleżanki i drodzy koledzy po fachu. Potrzebuje waszej pomocy. W poniedziałek mam oddać mój plan pracy z języka polskiego dla klas IV - VI. Uczę dopiero od września i dopiero wdrażam sie w system, wszystko jak na razie idzie ok, ale jest rzecz z którą ni daję sobie rady :crazy:
Moja dyrektorka kazała mi napisać plan pracy do podręcznika Oglądam świat, gdyż polonistka która zastępuje na ten rok zawsze kserowała go ze scenariuszy. Dyrektorka powiedziała mi bym tego nie robiła i kazała mi napisać swój program. Jestem na wykończeniu zarówno programu do kalsy IV ale i siebie :cry: Jak widzę ile zajęło mi pisanie tego dla jednej klasy i myślę że została mi jeszcze klasa V i VI to mi słabo. Na studiach pisaliśmy taki program na 25 lekcji a tu muszę zaplanować cały rok dla trzech klas :shock: Dla was to pewnie proste, ale dla mnie już nie bardzo, bo tak naprawdę dopiero sama sie uczę jak rozsądnie rozkładać materiał.
Dlatego padając na kolana przed bardziej doświadczonymi nauczycielami błagam (bijąc czołem o posadzkę) pomóżcie młodszej koleżance. Błagam proszę ze łzami w oczach, jeśli ktoś jest w posiadniu takiego programu niech sie podzieli. Będę dozgonnie wdzięczna, zrobię wszystko o co poprosi. Pomóżcie bo wiem że sama sobie nie dam rady.
Jęsli jest tu jakaś dobra dusza, która to dla mnie zrobi to naprawdę :cry: nie wiem jak ale jakoś sie odwdzięczę.
BŁAGAM O POMOC....
"Jak wyciągnięte tam powyżej gwiaździste ramiona wasze

A tu są nasze, a tu są nasze"

lutcjan
Posty: 4
Rejestracja: 2009-02-09, 18:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: lubelskie

Rozkład materiału do podręcznika "Jutro pójdę w świat&a

Postautor: lutcjan » 2009-02-10, 14:50

Potrzebuję rozkładu materiału do podręcznika "Jutro pójdę w świat" kl. VI wg programu Słowa jak klucze II, ale do wydania starego a nie zmienionego. Korzystam jeszcze w kl. VI ze starego podręcznika, a znalazłam tylko rozkład do wydania zmienionego. Jeżeli ktoś wie gdzie go mogę znaleźć albo mógłby mi udostepnić swój będę bardzo wdzięczna.

koma
Posty: 2551
Rejestracja: 2007-11-17, 00:26

Re: J.polski - plany wynikowe, rozkłady materiału,

Postautor: koma » 2009-02-10, 15:16

A nie ma w poradniku dla nauczyciela do fioletowego podręcznika??

Plan wynikowy był za to w takim wydawnictwie - pomocy dla nauczycieli, duży format - przysyłali z WSiPu lub było wyłożone w księgarniach za darmo.

Musisz mieć rozkład, czy może być plan wynikowy? Posługując sie planem można zrobić rozkład...:)

Fanieska
Posty: 1
Rejestracja: 2009-01-25, 11:43
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: śląskie

Podstawa programowa z j.polskiego dla klasy 4 i 5

Postautor: Fanieska » 2009-02-15, 19:43

Witam,
poszukuję podstawy programowej z j.polskiego dla klasy 4 i 5. Chodzi głównie o pozycje z gramatyki oraz lektury (ilość).
Z góry dziękuję :D

annakama
Posty: 9
Rejestracja: 2009-08-28, 18:40
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: śląskie

Słowa na start. Szkoła podstawowa. j.polski

Postautor: annakama » 2009-08-28, 19:12

Witam. Dziś dowiedziałam się, że zaczynam pracę od 1 września jako nauczycielka j.polskiego w szkole podstawowej. Szkoła pracuje z serią "Słowa na start". Mam ogromną prośbę. Szukam wszystkiego co jest dostępne dla tej serii:plany wynikowe, plany pracy, rozkład materiału, program nauczania. Uczę w klasach IV i VI. Proszę o maile :) annakama@gmail.com Nie odsyłajcie do strony nowej ery bo dziś nie działa, a ja potrzebuje informacji by ruszyć z konspektami.

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: J.polski - plany wynikowe, rozkłady materiału,

Postautor: chiczi » 2009-08-28, 19:56

annakama pisze:Nie odsyłajcie do strony nowej ery bo dziś nie działa,


U mnie działa. Przesyłam na maila plany wynikowe. Na stronie masz jeszcze mnóstwo innych pomocy- scenariusze, karty pracy, rozkłady itd. :)

annakama
Posty: 9
Rejestracja: 2009-08-28, 18:40
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: śląskie

Re: J.polski - plany wynikowe, rozkłady materiału,

Postautor: annakama » 2009-08-28, 20:10

BARDZO DZIĘKUJE :)
Wiem,że to wszystko jest na stronie, ale ja nie mam pełnej aktywacji i nie mogłam tego dziś zrobić, bo strona była zepsuta i pani w biurze obsługi nie mogła mi aktywować konta. To miałam na myśli mówiąc, że strona nie działa(była nie dostępna między 17-19)
jeszcze raz dziękuje :D
Mogę zacząć się przygotowywać, nie lubię robić wszystkiego na ostatnią chwilę.


Wróć do „Poszukuję ...”