Geografia

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
p0j0
Posty: 19
Rejestracja: 2008-09-28, 18:27
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Geografia
Lokalizacja: pomorskie

Re: Geografia

Postautor: p0j0 » 2008-12-17, 08:45

Poprzednie osoby (2) weryfikowałem w inny sposób - np. na stronie wydawnictwa, z którym współpracuję :) ,bo rejestrowały się tam,a te dwa ostatnie przypadki zgłosiłem moderatorowi bo jedna nie przeszła weryfikacji, a druga, to... żal mówić... . Co do naiwności, hm... faktycznie jestem tu od niedawna i inaczej wyobrażam sobie pracę moderatora, który powinien pewne rzeczy na forum kontrolować. Przynajmniej tak jest na innych forach. Tu nawet nie otrzymałem od niego / raczej od niej :) /odpowiedzi... Co do tego , czy jestem nauczycielem, to może jednak poczytać moje wypowiedzi, albo obejrzeć publikacje, wejść na moją stronę. A POTEM SIĘ WYPOWIADAĆ i podważać kompetencje?! W przeciwieństwie do większości innych użytkowników "45minut" nie jestem anonimowy. Wszystkie dane i kontakty włącznie z GG i WWW są dostępne. Ja nie muszę się ukrywać!
PJ

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Geografia

Postautor: malgala » 2008-12-17, 15:26

p0j0 pisze:Co do tego , czy jestem nauczycielem, to może jednak poczytać moje wypowiedzi, albo obejrzeć publikacje, wejść na moją stronę. A POTEM SIĘ WYPOWIADAĆ i podważać kompetencje?

Twoich kompetencji chyba raczej nikt nie podważał.

dwa ostatnie przypadki zgłosiłem moderatorowi bo jedna nie przeszła weryfikacji, a druga, to... żal mówić... . Co do naiwności, hm... faktycznie jestem tu od niedawna i inaczej wyobrażam sobie pracę moderatora, który powinien pewne rzeczy na forum kontrolować. Przynajmniej tak jest na innych forach. Tu nawet nie otrzymałem od niego / raczej od niej :) /odpowiedzi...

Nie wiem do kogo i co konkretnie zgłaszałeś. Ja nie otrzymałam żadnej wiadomości.
Podejrzany post można zawsze zgłosić klikając w ikonkę w prawym górnym rogu. Można też swoje uwagi przedstawić w dziale uwagi o forum.
Zapewniam, że nawet nasi forumowi uczniowie potrafią rozpoznać tych, co się pod nauczycieli podszywają i takie posty zgłaszają.
Poza tym nigdzie nie jest powiedziane, że trzeba koniecznie spełniać życzenia wszystkich proszących o pomoc, a zwłaszcza przesłanie gotowych materiałów.

Awatar użytkownika
p0j0
Posty: 19
Rejestracja: 2008-09-28, 18:27
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Geografia
Lokalizacja: pomorskie

Re: Geografia

Postautor: p0j0 » 2008-12-17, 21:51

Wiadomość wysłana do użytkownika Nosferata jako PW. Zdaje się, że tam był dopisek "moderator" :). Po drugie to nie ja do Ciebie miałem jakieś wątpliwości, tylko Ty do mnie, po "objechaniu" nieuczciwego użytkownika. Jakoś do tych "dziwnych" użytkowników nikt nie zgłaszał zastrzeżeń, a do mnie i owszem:
malgala pisze:Twoje posty też na pisane przez nauczyciela raczej nie wyglądają.
.
Uważam taki przytyk za niestosowny. Jeżeli faktycznie to Ty jesteś moderatorem tego forum, to ja uprzejmie dziękuję za współpracę.
Naprawdę jest wiele innych ciekawych miejsc w sieci, żeby podzielić się swoimi pomysłami i pomóc innym, bo z tego powodu tu się zapisałem. Doszedłem do tego poziomu, że już nie muszę walczyć o kolejne punkty do awansu zawodowego np. zamieszczać publikacji na stronie, czy szukać gotowych materiałów, bo tworzę je sam.
Jeżeli faktycznie taka jest "polityka" tego forum, to myślę, że jesteście na dobrej drodze, żeby zrazić ludzi, którzy starają się pomóc innym.
~{Pzdr.}
PJ

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Geografia

Postautor: malgala » 2008-12-17, 22:11

Widzę, że jednak nie czytasz uważnie.
Może sprawdź najpierw czyj post spowodował, że napisałam cytowane przez Ciebie słowa.
p0j0 pisze:Naprawdę jest wiele innych ciekawych miejsc w sieci, żeby podzielić się swoimi pomysłami i pomóc innym, bo z tego powodu tu się zapisałem. Doszedłem do tego poziomu, że już nie muszę walczyć o kolejne punkty do awansu zawodowego np. zamieszczać publikacji na stronie, czy szukać gotowych materiałów, bo tworzę je sam.

Wielu z nas również nie musi już gromadzić żadnych punktów do awansu. Staramy się, aby to forum było miejscem dyskusji i stanowiło pewną pomoc dla mniej doświadczonych zawodowo. I rażą nas wszelkie prośby o przesłanie gotowych materiałów.
Poza tym mam nadzieję, że każdy nauczyciel rozpozna ucznia podszywającego się pod nauczyciela i próbującego tą drogą zdobyć gotowe testy.

p0j0 pisze:Wiadomość wysłana do użytkownika Nosferata jako PW. Zdaje się, że tam był dopisek "moderator"

Rozumiem czemu nie otrzymałeś odpowiedzi. Nosferata pojawia się ty bardzo rzadko.

Jeszcze raz proszę, abyś uważnie przeczytał moje wypowiedzi. W żadnej z nich nie zostałeś nawet w najmniejszym stopniu zaatakowany.
p0j0 pisze:Po drugie to nie ja do Ciebie miałem jakieś wątpliwości, tylko Ty do mnie, po "objechaniu" nieuczciwego użytkownika. Jakoś do tych "dziwnych" użytkowników nikt nie zgłaszał zastrzeżeń, a do mnie i owszem:
malgala napisał/a:
Twoje posty też na pisane przez nauczyciela raczej nie wyglądają.
.
Uważam taki przytyk za niestosowny. Jeżeli faktycznie to Ty jesteś moderatorem tego forum, to ja uprzejmie dziękuję za współpracę.

tym bardziej tego co napisałeś nie rozumiem.

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Geografia

Postautor: edzia » 2008-12-17, 22:31

p0j0, post malgali jest pod postem PaniBitner. Ja zrozumiałam, że to było do niej.

A dziwiłam się, dlaczego Jethro Tull zawsze cytuje, zanim odpowie. Nawet, przyznam, trochę mnie to denerwowało. Teraz rozumiem. :wink:

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Geografia

Postautor: malgala » 2008-12-17, 22:49

edzia pisze:A dziwiłam się, dlaczego Jethro Tull zawsze cytuje, zanim odpowie. Nawet, przyznam, trochę mnie to denerwowało. Teraz rozumiem.

Ja też. Pomaga to jednak uniknąć podobnych nieporozumień.
Mimo wszystko wystarczyło jednak przeczytać uważnie.

Awatar użytkownika
p0j0
Posty: 19
Rejestracja: 2008-09-28, 18:27
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Geografia
Lokalizacja: pomorskie

Re: Geografia

Postautor: p0j0 » 2008-12-17, 22:51

Sorry :( chyba zawiodło mnie czytanie ze zrozumieniem /skasowałem tego gościa pomiędzy nami i wziąłem to wszystko do siebie/. Jeszcze raz przepraszam.
~~{Pzdr}
PJ

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Geografia

Postautor: malgala » 2008-12-17, 22:55

Nie ma sprawy :D

matmeg3
Posty: 154
Rejestracja: 2008-09-06, 17:55
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Geografia

Postautor: matmeg3 » 2008-12-20, 20:00

Jeżeli faktycznie taka jest "polityka" tego forum, to myślę, że jesteście na dobrej drodze, żeby zrazić ludzi, którzy starają się pomóc innym.
~{Pzdr.}[/quote]

Z powodu chronicznego braku czasu rzadko wypowiadam się na forum, ale w tym miejscu czuję się zobowiązana zabrać głos. Nie brak tu Osób, na pomoc których zawsze można liczyć (przepraszam, że wymienię spośród wielu dwie: malgala, miwues) Osobiście jestem bardzo wdzięczna Forumowiczom za wszelką okazaną mi życzliwość, za nieocenione wsparcie w sytuacjach trudnych. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła chociaż w jakimś stopniu zrewanżować się tym, wobec których czuję się dłużniczką.
Serdecznie pozdrawiam niosących pomoc i tych, którzy jej potrzebują :D

matmeg3
Posty: 154
Rejestracja: 2008-09-06, 17:55
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Geografia

Postautor: matmeg3 » 2008-12-21, 10:06

Przepraszam, ale w moim wczorajszym poście trzy pierwsze linijki - to oczywiście cytat :oops:

Reszta jest "ode mnie" :)

iwona1974
Posty: 2
Rejestracja: 2008-12-21, 12:18
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Geografia
Lokalizacja: pomorskie

Re: Geografia

Postautor: iwona1974 » 2008-12-21, 12:25

Hejka.
Tez nauczam geografii i mi bardzo przydaje sie czasopismo Geografia w Szkole.

plisner21
Posty: 5
Rejestracja: 2008-12-22, 18:37
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Geografia
Lokalizacja: małopolskie

Przyroda, geografia - scenariusze, Konspekty

Postautor: plisner21 » 2008-12-22, 18:43

Jestem zaiteresowany Konspektami, scenariuszami lekcji przyrody w szkole podstawowej i geografii w gimnazjum. Prosze o pomoc dziekuję:-)
Ostatnio zmieniony 2008-12-26, 16:01 przez plisner21, łącznie zmieniany 1 raz.

Marianna Wieczór
Posty: 2
Rejestracja: 2009-01-12, 16:41
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Geografia
Lokalizacja: mazowieckie

Konkurs geograficzny

Postautor: Marianna Wieczór » 2009-01-12, 16:47

Poszukuję jakiegoś ciekawego konkursu geograficznego. Coś na temat zróżnicowanie społeczeństw świata. Jeżeli ktoś miałby jakąś kopie, albo ebooka na taki temat byłabym niezmiernie wdzięczna. :) Słyszałam że podobno ciekawy jest konkurs z Nowej ery puls ziemi do drugiej gimnazjum. Co o nim sądzicie? Może ktoś miałby kopie i mógłby mi przesłać?

jola2102
Posty: 1
Rejestracja: 2009-04-05, 19:15
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Geografia
Lokalizacja: wielkopolskie

Testy Geografia- gimnazjum

Postautor: jola2102 » 2009-04-05, 19:31

Witam Wszystkich nauczycieli!!!

Mam jedną malutką prośbę... Czy może ktoś z was ma test dla gimnazjum wydawnictwa:Rożak- teraz Nowa Era. z działu III, a mianowicie "Obszar, Ludność i Urbanizacja w Europie i Polsce"???
Przepraszam, że zawracam wam głowy, ale swoje testy zostawiłam w szkole w szafce,
a na jutro muszę uszykować test dla mojej klasy.


Dziękuje:)

Awatar użytkownika
mateoo
Posty: 425
Rejestracja: 2009-03-12, 18:48
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Geografia

Postautor: mateoo » 2009-04-05, 22:33

Hmmmm... Chyba będzie Pani musiała sama ułożyć, bo geografów brak na naszym forum :mrgreen:
Sztuka jest pokarmem duszy.


Wróć do „Poszukuję ...”