Lekcje w ciekawych miejscach

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Sylwia_M23
Posty: 9
Rejestracja: 2010-08-04, 11:02
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: dolnośląskie

Lekcje w ciekawych miejscach

Postautor: Sylwia_M23 » 2011-12-20, 12:21

Witam Was!
Poszukuje namiarów na możliwość zorganizowania lekcji w ciekawych miejscach we Wrocławiu. Chodziłam już do zoo, obecnie chodzę z dziećmi na lekcje muzealne do Pałacu Królewskiego i Arsenału Miejskiego. Zdobyłam już namiary na warsztaty ręcznie wytwarzanych wyrobów cukierniczych. Myślałam tez może o lekcji (jest taka możliwość) w telewizji. Czy macie jeszcze jakieś pomysły Dzieci są w klasie trzeciej. Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam :D

Pati44
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-24, 19:29
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Re: Lekcje w ciekawych miejscach

Postautor: Pati44 » 2012-09-24, 21:25

Możesz jeszcze chodzić do Muzeum Narodowego i jego oddziałów (Panorama, Etnograficzne) albo do Ratusza (Muzeum Miejskie, to samo, które ma Arsenał i Pałac). Sama interesuje się tym tematem, to wiem :)

Sylwia_M23
Posty: 9
Rejestracja: 2010-08-04, 11:02
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Lekcje w ciekawych miejscach

Postautor: Sylwia_M23 » 2012-09-24, 23:40

W tym roku chodzę na rewelacyjne warsztaty Technoludka we Wrocławskim Parku Przemysłowym oraz na edukację filmowa - Helios Nowe Horyzonty. Myślałam także o warsztatach radiowych w Polskim Radio Wrocław i warsztatach kulinarnych na ul. Tęczowej. Ale uczyć tez trzeba się kiedyś... :)

Pati44
Posty: 2
Rejestracja: 2012-09-24, 19:29
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Re: Lekcje w ciekawych miejscach

Postautor: Pati44 » 2012-09-25, 18:32

O, a te w Heliosie na czym polegają? Ogląda się filmy czy dzieci próbują zawodu aktora? :)


Wróć do „Poszukuję ...”