Życzenia urodzinowe

miejsce na serdeczności i miłe słowa dla naszych solenizantów, nauczycieli po awansie, gratulacje sukcesów szkolnych i dnia codziennego

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

joannaprzetakiewicz
Posty: 1
Rejestracja: 2015-04-08, 14:46
Kto: student
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Życzenia urodzinowe

Postautor: joannaprzetakiewicz » 2015-04-08, 14:50

Witam :) Dyrektor naszej szkoły ma za dwa tygodnie urodziny, ja zostałam wyznaczona do zebrania pieniędzy zakupienia prezentu itd. Aha sa to 40 urodziny. Prezent juz kupiłam - krawat bardzo elegancki i spinki do koszuli, do tego będzie oczywiście kartka . Problem w tym,że pojęcia nie mam jakie wpisać życzenia. Pomóżcie :)

wodek
Posty: 1
Rejestracja: 2021-01-28, 10:45
Kto: student
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Życzenia urodzinowe

Postautor: wodek » 2021-01-28, 10:46

na intenecie jest dużo fajnych życeń mysle ze wierszych trochę smieny może być fajny :) ale bez przesady

Awatar użytkownika
Ritter von Rodewald
Posty: 380
Rejestracja: 2017-06-17, 15:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Życzenia urodzinowe

Postautor: Ritter von Rodewald » 2021-01-30, 18:33

Na serio pracownicy dają dyrektorowi prezent?
Na powodzenie w osiągnięciu zakładanego celu wpływa wiele czynników, takich jak: osobowość odbiorców, ich wiedza o świecie, kontekst sytuacyjny bądź przyjęte normy postępowania.

sikexi
Posty: 6
Rejestracja: 2022-07-14, 21:58
Przedmiot: Język francuski
Lokalizacja: lubuskie

Re: Życzenia urodzinowe

Postautor: sikexi » 2023-12-06, 09:07

Urodziny to wyjątkowy czas, kiedy chcemy sprawić naszym bliskim radość i okazać im, jak ważni są dla nas. W tych chwilach poszukiwań idealnego prezentu warto rozważyć coś, co nie tylko wywoła uśmiech, ale również przyczyni się do zdrowego stylu życia. Kosz owoców od Crazy-Box https://crazy-box.pl/ staje się więc idealnym wyborem, łącząc w sobie świeżość, smak i radość obdarowywanej osoby.


Wróć do „Życzenia, gratulacje”

cron