Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny uczniów ze znaczną niepełnosprawnością intelektualną

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Katamil
Posty: 3
Rejestracja: 2016-09-10, 21:15
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny uczniów ze znaczną niepełnosprawnością intelektualną

Postautor: Katamil » 2016-09-10, 21:20

Witam

Jestem nauczycielem rozpoczynajacym pracę w zespole edukacyjno - terapeutycznym z czwórką dzieci z upośledzeniem w stopniu znacznym.
Czy w znalazłby się ktoś życzliwy i chętny do podzielenia się planami pracy dla 5 i 6 klasy?

Pozdrawiam serdecznie z wyrazami szacunku :) Katamil

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny uczniów ze znaczną niepełnosprawnością intelektualną

Postautor: linczerka » 2016-09-11, 12:59

Katamil pisze: Jestem nauczycielem rozpoczynajacym pracę w zespole edukacyjno - terapeutycznym z czwórką dzieci z upośledzeniem w stopniu znacznym.
Czy w znalazłby się ktoś życzliwy i chętny do podzielenia się planami pracy dla 5 i 6 klasy?

Zabiłaś mi klina. Nie widziałam nigdzie takich planów albo nie zrozumiałam Twojej informacji.
Układasz plan indywidualnie do każdego z tej czwórki z niepełnosprawnością w stopniu znacznym (wspomagasz się orzeczeniem), więc nie wiem, co Ci da jakikolwiek inny plan.
O IPET Ci chodzi? I skąd V i VI klasa? Stopień znaczny ... to inna podstawa programowa.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Katamil
Posty: 3
Rejestracja: 2016-09-10, 21:15
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Re: Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny uczniów ze znaczną niepełnosprawnością intelektualną

Postautor: Katamil » 2016-09-11, 20:51

Dziękuję za zainteresowanie. Potrzebuję przykładowego planu zapisu w dzienniku. Bloki tematyczne tygodniowe i jednostki dzienne. Tak podstawa programowa jest inna. Ipety oczywiście.
Pozdrawiam


Wróć do „Kształcenie specjalne i klasy integracyjne”