problem z planem wynikowym

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

beka
Posty: 12
Rejestracja: 2009-09-01, 17:44
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: opolskie

problem z planem wynikowym

Postautor: beka » 2009-09-01, 17:51

Witam! zaczynam właśnie pracę w szkole specjalnej i muszę napisać plany wynikowe z języka angielskiego do podstawówki ale nie mam podręczników w szkole... Błagam pomóżcie! czy ktoś posiada lub wie skąd ściagnąć plany wynikowe które nie są dostosowane do żadnego podręcznika el są zgodne z podstawą programową/programem nauczania? bo na stronach wydawnictw wszystkie plany są ściśle podporządkowane podręcznikom... i tam jest wszystko wypisane na podstawie rozdziałów ksiązek.... a jak to napisać gdy nie ma się żadnych rozdziałów i w ogóle niczego... bardzo prosze o pomoc bo w mojej szkole nie ma drugiego anglisty i nikt nie wie jak to zrobić...

annegret
Posty: 1
Rejestracja: 2009-03-20, 17:42
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: lubelskie

Re: problem z planem wynikowym

Postautor: annegret » 2009-09-03, 21:44

... a może plan wynikowy jest obowiązkowy i wymagany przez dyrektora szkoły, w której pracuje beka?
jak może więc sobie dziewczyna zaplanować swoją pracę inaczej, niż jest to nakazane z góry ??? :roll:

beka
Posty: 12
Rejestracja: 2009-09-01, 17:44
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: opolskie

Re: problem z planem wynikowym

Postautor: beka » 2009-09-04, 16:51

No właśnie w tym problem że ja ten plan wynikowy muszę zrobić a wszyscy inni mają podręczniki i nie mają problemu... trudno... najwyżej zrobię to po swojemu a jak będzie źle to już nie moja wina...


Wróć do „Kształcenie specjalne i klasy integracyjne”

cron