studentka potrzebuje pomocy " Festiwal z mini piłki ręc

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

siklawa
Posty: 4
Rejestracja: 2012-09-12, 15:00
Kto: student
Lokalizacja: małopolskie

studentka potrzebuje pomocy " Festiwal z mini piłki ręc

Postautor: siklawa » 2012-09-13, 15:26

Witam serdecznie:)

Jestem studentką AWF mam do zrobienia " Festiwal z mini piłki ręcznej " i kompletnie nie wiem jak mam sie za to zabrać więc pomyslałam że ktoś z Państwa ( bardziej doświadczenie w tym fachu) może mi cos podpowiedzieć.

Prosze !!!!!!

Jak już wyżej pisałam mam zrobić trzy dniowy festiwal z mini piłki ręcznej gdzie:
- do turnieju zgloszonych jest 75 drużyn i każda drużyna ma rozegrać minimum 4 mecze
- do dyspozycju mam dwie hale sportowe o wymiarach umozliwiających przygotowanie 6 boisk do mini piłki ręcznej
- mecze rozgrywane są w dodzinach 9.00 - 17.00
- ma być przygotowany poczęstunek dla wszystkich uczestników zawodów, które ma odbywać sie w stołówce która jednorazowo mieści 60 - 70 osó.
- 3 dni rozgrywek

Bede bardzo wdzieczna za pomoc
pozdrawiam

Paweł Ł.
Posty: 264
Rejestracja: 2007-11-11, 15:33

Re: studentka potrzebuje pomocy " Festiwal z mini piłki

Postautor: Paweł Ł. » 2012-09-17, 22:43

siklawa pisze:Witam serdecznie:)

Jestem studentką AWF mam do zrobienia " Festiwal z mini piłki ręcznej " i kompletnie nie wiem jak mam sie za to zabrać więc pomyslałam że ktoś z Państwa ( bardziej doświadczenie w tym fachu) może mi cos podpowiedzieć.

Prosze !!!!!!

Jak już wyżej pisałam mam zrobić trzy dniowy festiwal z mini piłki ręcznej gdzie:
- do turnieju zgloszonych jest 75 drużyn i każda drużyna ma rozegrać minimum 4 mecze
- do dyspozycju mam dwie hale sportowe o wymiarach umozliwiających przygotowanie 6 boisk do mini piłki ręcznej
- mecze rozgrywane są w dodzinach 9.00 - 17.00
- ma być przygotowany poczęstunek dla wszystkich uczestników zawodów, które ma odbywać sie w stołówce która jednorazowo mieści 60 - 70 osó.
- 3 dni rozgrywek

Bede bardzo wdzieczna za pomoc
pozdrawiam

W dobie internetu...
popatrz jak kombinowali np. TU


Wróć do „Wychowanie fizyczne”