Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Rillander
Posty: 6
Rejestracja: 2014-11-01, 22:00
Kto: student
Przedmiot: Wychowanie fizyczne
Lokalizacja: małopolskie

Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Postautor: Rillander » 2014-11-01, 22:08

Witam jestem nowy na forum oraz obecnie na III roku WF na AWFie Problem jest nastepujący mój rocznik niestety okazuje się, (dopiero teraz na V semestrze) -czyli pierwsza połowa III roku piszemy pracę licencjacką. Przez pierwsze dwa lata na studiach wpajano nam (od wszelkich wykładowców) iż będziemy przystępować do odpowiedzi ustnej z trzech wybranych prze mnie przedmiotów jak to było do tej pory tylko od razu uczelnia przywraca po iluś tam latach prace licencjacką - uroki AWFu zdążyłem się przyzwyczaić. Przejdę od razu do rzeczy ponieważ mało czasu. Potrzebuję ciekawy, dowolny temat z tematyki piłki nożnej na pracę licencjacką. Może Korupcja w piłce nożnej? Jakieś pomyśli? GG 1083192

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Postautor: iluka » 2014-11-01, 22:34

Masa tego w necie przecież jest...

Możesz porównać http://www.awf-gorzow.edu.pl/awf/images ... 013_14.pdf
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Postautor: haLayla » 2014-11-01, 23:01

Rillander pisze:Witam jestem nowy na forum oraz obecnie na III roku WF na AWFie Problem jest nastepujący mój rocznik niestety okazuje się, (dopiero teraz na V semestrze) -czyli pierwsza połowa III roku piszemy pracę licencjacką. Przez pierwsze dwa lata na studiach wpajano nam (od wszelkich wykładowców) iż będziemy przystępować do odpowiedzi ustnej z trzech wybranych prze mnie przedmiotów jak to było do tej pory tylko od razu uczelnia przywraca po iluś tam latach prace licencjacką - uroki AWFu zdążyłem się przyzwyczaić.


Nie czytało się programu studiów? Jeżeli mieliście pisać pracę licencjacką, to musiało to być w programie studiów. A jak nie ma, to nie mogą od was tego wymagać. Co jeszcze zabawniejsze - obowiązuje was program, który obowiązywał przy immatrykulacji. Więc jeżeli wprowadzono ten wymóg to albo już 3 lata temu, albo będzie on dotyczył osób, które teraz przyjęto na pierwszy rok.

Rillander pisze:Przejdę od razu do rzeczy ponieważ mało czasu. Potrzebuję ciekawy, dowolny temat z tematyki piłki nożnej na pracę licencjacką. Może Korupcja w piłce nożnej? Jakieś pomyśli? GG 1083192


Ale czemu w takim razie napisałeś to w dziale "metodyka nauczania"? :mrgreen: Na licencjat idealna będzie jakaś praca historyczna, typu "Ewolucja kształtu piłki" albo "Piłki do gry w rozwiniętym społeczeństwie socjalistycznym".
<3

Rillander
Posty: 6
Rejestracja: 2014-11-01, 22:00
Kto: student
Przedmiot: Wychowanie fizyczne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Postautor: Rillander » 2014-11-02, 06:40

Jako że jestem studentem zaocznym nie mieliśmy tak zwanego ślubowania " immatrykulacji" inaczej mówiąc wprowadzenia do studiów - niestacjonarnych. Zaczęliśmy od razu od wykładów poszczególnych przedmiotów, szkolenia BHP, biblioteczne. Tryb zaoczny jest dość specyficzny na naszej uczelni wszystko robione jest by po prostu "było" Zawieramy umowę Student- AWF w umowie nic nie pisze o pracy licencjackiej :)

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Postautor: haLayla » 2014-11-02, 15:59

Rillander pisze:Jako że jestem studentem zaocznym nie mieliśmy tak zwanego ślubowania " immatrykulacji" inaczej mówiąc wprowadzenia do studiów - niestacjonarnych.


Mnie nie chodzi o oficjalną uroczystość, tylko o samo przyjęcie w poczet studentów. Co i tak musi nastąpić, niezależnie od tego czy uczelnia zrobi wam jakiś rytuał przejścia.

Rillander pisze:Tryb zaoczny jest dość specyficzny na naszej uczelni wszystko robione jest by po prostu "było" Zawieramy umowę Student- AWF w umowie nic nie pisze o pracy licencjackiej :)


Sprawdź program studiów. W umowie nie musi być to zawarte, ale w programie już powinno. Jeżeli nic nie jest napisane na temat pracy licencjackiej, to nie musicie jej pisać. A jeżeli jest, to znaczy, że było to wiadome już od początku twoich studiów. Uczelnia nie może wam zmienić programu studiów w trakcie studiów. Dlatego obowiązuje was program z chwili rozpoczęcia studiów i to nie zależnie od tego, na którym roku jesteście.
<3

Rillander
Posty: 6
Rejestracja: 2014-11-01, 22:00
Kto: student
Przedmiot: Wychowanie fizyczne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Postautor: Rillander » 2014-11-02, 17:41

Jedynie co mamy związane z praca licencjacką to fakt iż dodali nam dopiero na V semestrze (3 rok) - teraz Seminarium Dyplomowe co jest wielkim zaskoczeniem ze względu na to iż zazwyczaj jest na drugim roku by mieć czas na realizacje pracy licencjackiej a tak dali nam dopiero teraz. Dwa tygodnie temu mieliśmy powiadomić drogą elektroniczną, emialem jaki zakład mamy wybrać oraz rezerwowy + imie i nazwisko promotora.

Awatar użytkownika
sharkinator
Posty: 347
Rejestracja: 2011-09-24, 20:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: geografia, przyroda, wychowanie fizyczne
Lokalizacja: Kraków

Re: Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Postautor: sharkinator » 2014-11-02, 19:54

Co w tym dziwnego? Rok na napisanie pracy licencjackiej spokojnie wystarczy. U mnie też było 2 semestry na napisanie, a w praktyce i tak to zajmuje góra 2 miesiące.

Przykładowe tematy:
- Przestrzenne zróżnicowanie występowania drużyn piłkarskich w województwie/powiecie X
- Pochodzenie zawodników w lidze X
- Polityka transferowa klubu X w latach 2001-2010.

Możliwości jest mnóstwo, wykaż się pomysłowością. Samodzielnie wymyślony temat przyjemniej się opracowuje.

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Postautor: haLayla » 2014-11-03, 19:30

Rillander, nie wiem jak ci pomóc skoro odmawiasz odpowiedzi na proste pytania :(
<3

Rillander
Posty: 6
Rejestracja: 2014-11-01, 22:00
Kto: student
Przedmiot: Wychowanie fizyczne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Postautor: Rillander » 2014-11-04, 14:27

Będę realizował temat Korupcja w piłce nożnej dość obszerny i ciekawy teraz tylko książek szukam.

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Praca Licencjacka - Zakład Piłki NOżnej

Postautor: iluka » 2014-11-04, 16:36

Powodzenia :!:
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho


Wróć do „Wychowanie fizyczne”