uprawnienia basen

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

kaza2
Posty: 29
Rejestracja: 2008-08-28, 09:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Wychowanie fizyczne
Lokalizacja: świętokrzyskie

uprawnienia basen

Postautor: kaza2 » 2018-03-18, 16:58

Witam,
Od nowego roku szkolnego bedzie u nas basen i zajęcia na nim. DOstąłem informacje od Dyrektora że mam robić kurs instruktora. :crazy:
Na awf wmawiano nam że jeśli miało się zajecia z danej dziedziny można wplatać to na lekcji wf.
Jak to u was jest , Najlepiej jak by ktoś wkleił rozporządzenie

Merten
Posty: 4
Rejestracja: 2023-08-01, 11:08
Lokalizacja: lubuskie

Re: uprawnienia basen

Postautor: Merten » 2023-08-01, 11:10

To jest fajne. Od dłuższego czasu zastanawiam się też nad kupnem basenu ogrodowego. Wiem, że jest teraz wiele basenów do wyboru. Ale wybór czegoś dla siebie jest bardzo trudny.

HAter
Posty: 3
Rejestracja: 2023-08-01, 11:12
Lokalizacja: lubelskie

Re: uprawnienia basen

Postautor: HAter » 2023-08-01, 11:15

Wybierając pulę, weź pod uwagę wielkość witryny, budżet, częstotliwość użytkowania, liczbę i wiek użytkowników. Aby dać bardziej odpowiednią opcję, odpowiedni jest mały nadmuchiwany basen. To najlepszy wybór do codziennego użytku. Jeśli na dziedzińcu prywatnego domu jest wystarczająco dużo wolnego miejsca, lepiej kupić basen ogrodowy ze stelażem. Można go montować na początku ciepłego okresu i zdejmować pod koniec sezonu kąpielowego. Myślę, że to najlepsza opcja. Najtrwalsza jest metalowa obudowa wykonana ze stali ocynkowanej lub aluminium.

Merten
Posty: 4
Rejestracja: 2023-08-01, 11:08
Lokalizacja: lubuskie

Re: uprawnienia basen

Postautor: Merten » 2023-08-02, 11:23

Dzięki za radę! Myślę, że to jest potrzebne. Już niecierpliwy, aby zainstalować basen i popływać. Musisz znaleźć dobry basen, aby było wystarczająco dużo miejsca dla całej rodziny. Myślę, że basen ramowy jest dla mnie idealny.

tomeh
Posty: 119
Rejestracja: 2020-01-16, 22:54
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: uprawnienia basen

Postautor: tomeh » 2023-11-12, 14:38

U mnie w danej szkole basen prowadził - (zajęcia) facet od wf jaki nie ma żadnego związku z basenem ale woda była płytka. Tam nie trzeba specjalnych specjalności ale warto mieć tytuł ratownika.
Artykuły tematyczne ToTemat. Strona z treściami merytorycznymi na wiele tematów technicznych.


Wróć do „Wychowanie fizyczne”

cron