Póltora etatu na początek?

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

z1bi
Posty: 1
Rejestracja: 2020-02-10, 16:32
Kto: student
Przedmiot: Wychowanie fizyczne
Lokalizacja: wielkopolskie

Póltora etatu na początek?

Postautor: z1bi » 2020-02-10, 16:47

Dzień dobry wszystkim nauczycielom oraz studentom. Tak się składa, że będąc na ostatnim roku magisterki dostałem propozycję etatu w szkole. W związku z tym w mojej głowie narodziło się sporo pytań. Byłbym rad jeśli ktoś z Was byłby w stanie na nie odpowiedzieć. A więc przejdźmy do meritum.

1) Czy można być stażystą w dwóch szkołach naraz? W jednej mam etatu a w drugiej pół?
2) Zgodnie z nowymi przepisami stawka dla stażysty to 2782zł więc miałbym zarabiałbym 1,5 x 2782?
3) Wiem, że dyrektorzy sobie już w marcu planują więc jeśli bym się w marcu zgodził(nie wiem czy się coś już wtedy podpisuje itp)to czy np w lipcu byłyby jakieś konsekwencje jeśli hipotetycznie bym zrezygnował?::D

Awatar użytkownika
Ritter von Rodewald
Posty: 380
Rejestracja: 2017-06-17, 15:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Póltora etatu na początek?

Postautor: Ritter von Rodewald » 2020-02-10, 17:42

Rozumujesz prawidłowo, do tych kwot może dojść jeszcze jakieś motywacyjne. Umowę podpisuje się z datą na koniec sierpnia a z mocą obowiązywania od pierwszego września. Konsekwencji w przypadku rezygnacji nie będzie żadnych.
Na powodzenie w osiągnięciu zakładanego celu wpływa wiele czynników, takich jak: osobowość odbiorców, ich wiedza o świecie, kontekst sytuacyjny bądź przyjęte normy postępowania.

Awatar użytkownika
ann
Posty: 933
Rejestracja: 2008-01-21, 21:18
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia, Geografia, Informatyka, ...
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Póltora etatu na początek?

Postautor: ann » 2020-02-11, 16:06

z1bi pisze:2) Zgodnie z nowymi przepisami stawka dla stażysty to 2782zł więc miałbym zarabiałbym 1,5 x 2782?

Brutto oczywiście
Prywatnie żyję tak, jak każdy:
Jem, piję, sypiam, patrzę w gwiazdy


Wróć do „Wychowanie fizyczne”