Wycieczka szkolne w Pieniny, Pensjonat Kazik zaprasza

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

pensjonatkazik
Posty: 1
Rejestracja: 2012-08-13, 12:03
Lokalizacja: małopolskie

Wycieczka szkolne w Pieniny, Pensjonat Kazik zaprasza

Postautor: pensjonatkazik » 2013-03-03, 22:26

Zapraszamy wycieczki szkolne do naszego pensjonatu Kazik


Pensjonat KAZIK położony jest w górach Gorce, w miejscowości Maniowy, tuż obok pensjonatu znajduje się Jezioro Czorsztyńskie. Pensjonat położony jest 20km od Szczawnicy .
Z okien pokoi widać góry Tatry, Jezioro Czorsztyńskie oraz pasmo gór Gorców. W pobliżu pensjonatu (do 5 km) znajdują się miejscowe atrakcje turystyczne: ruiny zamku czorsztyńskiego, przystań wodna- Jezioro Czorsztyńskie, z wypożyczalnią sprzętu wodnego (kajaki, żaglówki itp.), wyciąg krzesełkowy na górę Wdżar, tor saneczkowy alpine - coster, rezerwat przyrodniczy "Modrzewie". Jezioro Czorsztyńskie to doskonałe miejsce do wędkowania - leszczy, okoni itp.

Serdecznie zapraszamy wycieczki szkolne, kolonie, grupy zorganizowane oraz gości indywidualnych.
..................................


Pełna propozycja wycieczki znajduje się na stronie:..........................................

usunęłam reklamę
Załączniki
DSC09172(1).jpg
Ostatnio zmieniony 2013-10-21, 17:13 przez pensjonatkazik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
samuelsonn
Posty: 1
Rejestracja: 2013-10-21, 16:25
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Wycieczka szkolne w Pieniny, Pensjonat Kazik zaprasza

Postautor: samuelsonn » 2013-10-21, 16:43

Byłem w tym pensjonacie ze swoją klasą i serdecznie polecam! ;) Przy okazji ostrzegam przed ............................. strasznie przereklamowany. Wyjazd wyszedł nam znacznie drożej niż planowaliśmy a wiadomo że przy takich wycieczkach to zawsze problem ;/


usunęłam reklamę
Ostatnio zmieniony 2013-10-21, 17:14 przez samuelsonn, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Ogłoszenia drobne”