Oprogramowanie do automatycznego sprawdzania testów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

seosolutions
Posty: 8
Rejestracja: 2014-10-29, 11:30
Kto: rodzic
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Oprogramowanie do automatycznego sprawdzania testów

Postautor: seosolutions » 2014-11-15, 09:47

Mam do sprzedania oprogramowanie do automatycznego tworzenia i sprawdzania testów drukowanych na papierze. Jego cechy:
- tworzenie dowolnej ilości testów
- tworzenie pytań do każdego testu (jeden test to maksymalnie 100 pytań)
- możliwość utworzenia do 5 odpowiedzi dla każdego pytania
- możliwość wskazania więcej niż jednej poprawnej odpowiedzi dla pytania
- ustalanie punktacji dla każdego pytania (można podzielić pytania na łatwiejsze i trudniejsze)
- losowanie kolejności pytań dla każdego drukowanego testu (zabezpieczenie przed łatwym "ściągniem" przez uczniów)
- automatyczne wystawianie ocen (przypisanie ocen do przedziału procentowego)
- drukowanie ocen
- drukowanie rozwiązanego testu dla każdego ucznia (Pytanie, poprawna odpowiedź, odpowiedź wskazana przez ucznia)

Licencja: na 1 komputer z możliwością przeniesienia na inny komputer
Zwroty: zwrot bez podania przyczyny do 14 dni od zakupu. Zwrot pełnej wpłaconej kwoty.
Cena: aktualnie 300 zł brutto. Brak jakichkolwiek abonamentów. W cenie 6 miesięcy aktualizacji (wdrażane są pomysły użytkowników) i 6 miesięcy supportu technicznego. Możliwość dokupienia aktualizacji i supportu po wygaśnięciu (bez aktywnych aktualizacji i supportu można bez przeszkód korzystać z oprogramowania).

Zamówienia, aktualne informacje o programie dostępne są na stronie: http://test-scaner.i4a.pl/

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Oprogramowanie do automatycznego sprawdzania testów

Postautor: haLayla » 2014-11-15, 18:17

seosolutions pisze:Licencja: na 1 komputer z możliwością przeniesienia na inny komputer


To mnie zawsze bawiło. Kupuję program a potem sprzedawca mi mówi co mi wolno z nim zrobić. Czyli to tak jakbym kupił mieszkanie a poprzedni właściciel zabronił mi w nim trzymać psa :mrgreen:
<3

seosolutions
Posty: 8
Rejestracja: 2014-10-29, 11:30
Kto: rodzic
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Re: Oprogramowanie do automatycznego sprawdzania testów

Postautor: seosolutions » 2014-11-17, 09:15

Słaby z Ciebie student, skoro czytać nie potrafisz. Ale wytłumaczę specjalnie dla Ciebie (przeanalizuj każde wyrażenie w poniższym zdaniu):
sprzedawca najpierw mówi, co możesz z nim zrobić, jakie są funkcje programu i dopiero na tej podstawie kupujesz program, albo nie.

Druga sprawa: Twoje porównanie jest nieadekwatne do tej sprawy. Kupując licencję na program nie stajesz się właścicielem programu - jesteś licencjobiorcą - jakby najemcą na jakiś czas (w tym przypadku na czas nieokreślony). Lepsze byłoby takie porównanie parafrazując Twoją wypowiedź: "Czyli to tak jakbym najął mieszkanie, a obecny własiciel zabronił mi w nim trzymać psa". I dokładnie może Ci tego zabronić.

Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, skargi i żale - proszę bardzo - spróbuję rozwiać Twoje wątpliwości tłumacząc wszystko na chłopski rozum.

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Oprogramowanie do automatycznego sprawdzania testów

Postautor: haLayla » 2014-11-17, 18:02

seosolutions, jesteś wyjątkowo nieuprzejmy. Nie będę brał udziału w dyskusji w takiej atmosferze. Życzę miłego dnia.
<3

seosolutions
Posty: 8
Rejestracja: 2014-10-29, 11:30
Kto: rodzic
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Re: Oprogramowanie do automatycznego sprawdzania testów

Postautor: seosolutions » 2014-11-18, 12:39

No już nie obrażaj się ;) Z szacunkiem pisałem z dużych liter zaimki: Ciebie, Twoim, Ci. Nie chciałem Cię obrazić.


Wróć do „Ogłoszenia drobne”