Szkoła języka angielskiego W Warszawie

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

maritek
Posty: 11
Rejestracja: 2017-05-29, 10:36
Kto: student
Przedmiot: Język polski, Język angielski, Język francuski, ...
Lokalizacja: łódzkie

Szkoła języka angielskiego W Warszawie

Postautor: maritek » 2017-05-30, 14:20

Coraz więcej dorosłych i dzieci doszkala swoją znajomość języków obcych. Dla tych, którzy nie lubią lub nie potrafią uczyć się w domu lepszym rozwiązaniem są zajęcia w szkole języka angielskiego. Ja przez kilka lat chodziłem na lekcje w Warszawie do tej szkoły http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-warszawa-ul-postepu. Teraz w tym samym miejscu uczy się moja narzeczona i jej siostra. Plusem takich zajęć jest nauka komunikacji, której brakuje wielu dorosłym i dzieciom. Większość kursantów już po kilku miesiącach praktycznie bez problemu potrafi ze sobą rozmawiać. Może nie są to tematy specjalistyczne, ale przecież ważniejsza jest rozmowa w takich pozornie prostych codziennych sytuacjach. Program zajęć jest elastyczny i możliwy do modyfikacji pod kątem umiejętności i oczekiwań uczestników lekcji. Ta szkoła ma także zajęcia dedykowane dzieciom, a także obozy językowe, co chyba najbardziej spodoba się nastolatkom. Doświadczenia swojego i znajomych osób mogę polecić tę szkołę. Warto sprawdzić czy potrafi ona sprostać też wymaganiom innych osób.

Wróć do „Ogłoszenia drobne”

cron