warsztaty orientalistyczne dla młodzieży

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

zorientujsie
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-12, 14:43
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

warsztaty orientalistyczne dla młodzieży

Postautor: zorientujsie » 2011-01-12, 14:48

Szanowni Państwo, od dwóch lat z powodzeniem prowadzimy z koleżanką warsztaty orientalistyczne "zORIENTuj się". Celem cyklu zajęć jest zapoznanie uczniów szkół zarówno podstawowych jak i ponadpodstawowych z najciekawszymi zagadnieniami związanymi z Azją i Afryką szeroko pojmowaną. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo nie tylko programy zajęć i informacje o tym kim jesteśmy, ale również opinie uczestników i nauczycieli na temat naszych zajęć.
Zajęcia prowadzimy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do współpracy

http://www.zorientujsie.prv.pl

Wybrane opinie uczniów:
"Jestem wielkim zwolennikiem zajęć orientalistycznych. Otworzyły mi oczy na inne kultury! Poznaję je i nie boję się ich. To niesamowicie poszerzyło mój światopogląd."

"Zdobywam informacje na temat otaczającego mnie świata, których nigdy nie znalazłabym w znanych mi źródłach."

"Te zajęcia uczą mnie tolerancji dużo lepiej niż wszystkie lekcje religii."

"Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia zajęć. Panie robią to w sposób kompetentny, sprytnie przemycając wśród wielu ciekawostek również informacje o kulturze i religii, których nigdy nie zapamiętałabym, ani nawet nie wysłuchała, gdyby były inaczej podawane. Dziękuję im za to, bo mogę się nauczyć ważnych rzeczy, a przy okazji naprawdę dobrze się bawić na tych warsztatach."

"Fajne jest to, że poznajemy wydarzenia współczesnego świata - np. warsztaty o Korei, i łatwiej nam wówczas zrozumieć co się na nim naprawdę dzieje."

Wróć do „Ogłoszenia drobne”