Fizyka - zadania i arkusze maturalne

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

JanekJanek
Posty: 1
Rejestracja: 2019-08-28, 08:07
Kto: uczeń
Przedmiot: Matematyka, Fizyka, Język angielski
Lokalizacja: łódzkie

Fizyka - zadania i arkusze maturalne

Postautor: JanekJanek » 2019-08-28, 08:08

Hej wszystkim :)

Będę pisał w tym roku maturę z fizyki i z tego powodu poszukuję zbiorów/stron z zadaniami maturalnymi, takiego rodzaju, jakie pojawiają się na maturze, najlepiej z rozwiązaniami. Najbardziej odpowiadają mi miejsca, gdzie zadania są poukładane ze względu na działy, co poprawia czytelność.

Jak dotąd znalazłem tylko książki "Teraz Matura - zadania i arkusze maturalne" oraz próbne matury Nowej Ery. Widziałem też książki z arkuszami Operonu, ale słyszałem, że są niedokładne i pełne błędów.

Czy ktoś mógłby mi polecić darmowe/płatne miejsca (zarówno strony internetowe jak i zbiory) z przygotowanymi zadaniami stricte maturalnymi/arkuszami egzaminacyjnymi? Jeśli chodzi o zbiory, to zależałoby mi, by takowy zawierał tylko zadania czysto maturalne. Niestety mam wiele do nadrobienia i w przeciągu ośmiu miesięcy nie zdążę przerobić wszystkiego rodzaju zadań.

Szukałem też strony ze wszystkimi ubiegłymi maturami, wraz z tymi poprawkowymi oraz próbnymi, jednak wiele z miejsc zawiera tylko części z niektórych lat. Czy ktoś zna jakąś całościową bazę? Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam!

Wróć do „Kącik uczniowski”