Przeskoczenie klasy

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

edzia

Re: Przeskoczenie klasy

Postautor: edzia » 2009-11-05, 19:57

Dajcie już spokój z tym moralizowaniem, nie o to (nie o ocenę tej decyzji) pytał autor wątku.

lustiss

Postautor: lustiss » 2020-02-18, 15:58

Serio? Nie wierzę w to co czytam i to jeszcze "spod pióra" tzw. "nauczycieli". Zostało zadane konkretne pytanie: o to jakie są możliwości pominięcia klasy. Tak technicznie i z punktu widzenia prawa oświatowego. Pytanie nie brzmiało ani "czy warto?", ani "czy jest to dobre?", "czy ja jestem odpowiednią osobą, aby skorzystać z takiej procedury?", "Jak oceniacie moją postawę na podstawie kilku zdań anonimowo napisanych na forum?", "jak oceniacie mój styl wypowiedzi?"... Nie widziałam tam prośby o pomoc w podjęciu decyzji, czy wskazaniu mocnych i słabych stron. Też szukam odpowiedzi na pytanie czy czysto teoretycznie jest to możliwe i jak to wygląda z technicznego punktu widzenia, a przez Wasze moralizatorstwo i niepotrzebne komentarze (niektóre wręcz nie na miejscu z ust nauczycieli), obniżona została wartość merytoryczną tego forum, bo przeczytałam masę treści w tym wątku i nie dowiedziałam się niczego konkretnego. Szkoda mi Waszych uczniów, skoro nie potraficie zrozumieć prostego pytania i udzielić na nie odpowiedzi, to może minęliście się z powołaniem i powinniście być politykami, bo tylko oni równie głupio odpowiadają. Nie życzę Wam, że Wasi uczniowie w taki sposób odpowiadali na Wasze pytania na klasówkach...

lustiss

Postautor: lustiss » 2020-02-18, 16:02

lustiss pisze:Serio? Nie wierzę w to co czytam i to jeszcze "spod pióra" tzw. "nauczycieli". Zostało zadane konkretne pytanie: o to jakie są możliwości pominięcia klasy. Tak technicznie i z punktu widzenia prawa oświatowego. Pytanie nie brzmiało ani "czy warto?", ani "czy jest to dobre?", "czy ja jestem odpowiednią osobą, aby skorzystać z takiej procedury?", "Jak oceniacie moją postawę na podstawie kilku zdań anonimowo napisanych na forum?", "jak oceniacie mój styl wypowiedzi?"... Nie widziałam tam prośby o pomoc w podjęciu decyzji, czy wskazaniu mocnych i słabych stron. Też szukam odpowiedzi na pytanie czy czysto teoretycznie jest to możliwe i jak to wygląda z technicznego punktu widzenia, a przez Wasze moralizatorstwo i niepotrzebne komentarze (niektóre wręcz nie na miejscu z ust nauczycieli), obniżona została wartość merytoryczną tego forum, bo przeczytałam masę treści w tym wątku i nie dowiedziałam się niczego konkretnego. Szkoda mi Waszych uczniów, skoro nie potraficie zrozumieć prostego pytania i udzielić na nie odpowiedzi, to może minęliście się z powołaniem i powinniście być politykami, bo tylko oni równie głupio odpowiadają. Nie życzę Wam, że Wasi uczniowie w taki sposób odpowiadali na Wasze pytania na klasówkach...

PS. Specjalnie się zarejestrowałam tu, żeby napisać tą odpowiedź, bo krew człowieka zalewa czytając takie pomyje na "eksperckim" forum.

Wróć do „Kącik uczniowski”