Niezdany egzamin klasyfikacyjny

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

pawel123123
Posty: 1
Rejestracja: 2016-06-24, 10:37
Kto: uczeń
Lokalizacja: mazowieckie

Niezdany egzamin klasyfikacyjny

Postautor: pawel123123 » 2016-06-24, 10:41

Czesc,nie będę pisał jak do tego doszło bo każdy wie za co ma się nieklasyfikowanie.Dzisiaj pisałem test oczywiście był okropnie trudny test był z chemii a zaliczenie było od 50% Oblałem test,Gadałem z innymi nauczycielami (ogólnie wszyscy mnie lubią mam same 4 bardzo dobre zachowanie i takie tam akcje szkolne i społeczne) Oblałem ten egzamin jak to jest? Pani mi powiedziała żebym przyszedł bo najgorsze to w ogóle nie przyjść a jak nawet napisze na 1 to będę miał poprawke ale tego nie jestem pewny bo pewnie sobie to wmówiłem żeby się pocieszyć dzisiajxD (byłem dobrze nastawiony bo uczyłem się od miesiąca) No ale na ustnej padłem kompletnie bo to czarna magia i zwracam się o pytanie. Pani mi powiedziała że mam niedostateczny czy to się równa poprawce w wakacje? Czy nie zdaje do następnej klasy przez to..Nie dałem rady dzisiaj nikogo zapytać bo pisałem właśnie egzamin podczas trwania zakończenia a potem wszyscy się zmyli szybko. Dziękuje za odpowiedz

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Niezdany egzamin klasyfikacyjny

Postautor: malgala » 2016-06-25, 11:07

Jeżeli nie zdałeś tego egzaminu, a pozostałe oceny masz pozytywne, to poprawka.
Zgłoś się do szkoły i dowiedz o termin egzaminu poprawkowego (jest on w ostatnim tygodniu wakacji) i wykorzystaj tę szansę porządnie się do niego przygotowując, bo szkoda roku.
I wyciągnij z tej sytuacji odpowiednie wnioski na przyszłość.
Pamiętaj, każdy ma prawo popełniać błędy, ale tylko idiota się na nich nie uczy.


Wróć do „Kącik uczniowski”