Odwołanie

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Jaczmarski
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-02, 13:33
Kto: uczeń
Lokalizacja: pomorskie

Odwołanie

Postautor: Jaczmarski » 2016-07-02, 14:58

Witam UPRzejmie,
Nie dostałem się do mojego upragnionego liceum i chciałbym się odwołać od tej decyzji. Napisałem już odwołanie, ale nie jestem pewien czy jest ono dobrze stworzone (język + wzór). Czy mógłbym prosić o sprawdzenie i poprawienie błędów?

Obrazek Ogólny wzór (Czy jest prawidłowy?

Obrazek Część 1 (Dane)

Obrazek Część 2 (Tekst)

Obrazek Część 3 (Tekst)



Zastrzeżenia:
1. "mojego podania o przyjęciu mojej osoby" - Wyszło z tego takie masło maślane, ale nie mam pomysłu na dobrą zmianę
2. "ponieważ w opinii moich znajomych oraz wyniku moich obserwacji" - Zaproponowano mi zmianę tego na "ponieważ nauka w placówce edukacyjnej z tak wysokim poziomem nauczania pomoże mi rozwinąć dotychczas nabyte umiejętności, zainteresowania, jak również znacząco wpłynie na rozwój mojej systematyczności i dokładności", lecz wydaje mi się to trochę oklepane i w jakiś sposób niepasujące.
3. Związane z punktem 1 - "o profilu" - W systemie elektronicznego naboru nazwa profilu to "1A_gr.2 humanistyczna z rozszerzonym językiem angielskim" - Jak to powinno ostatecznie wyglądać?:
a) Do klasy I grupy 2 w szkole im. TW Bolka o profilu humanistycznym z rozszerzonym językiem angielskim
b) Do klasy I w szkole im. TW Bolka o profilu humanistycznym z rozszerzonym językiem angielskim (grupa 2)
c) Jeszcze inaczej

Jaczmarski
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-02, 13:33
Kto: uczeń
Lokalizacja: pomorskie

Re: Odwołanie

Postautor: Jaczmarski » 2016-07-02, 14:59

4. Czy w części 3 (Dane dyrektora + Szkoły) powinno widnieć imię i nazwisko dyrektora?


Wróć do „Kącik uczniowski”