Nauczyciel wystawił mi 1 na koniec roku za niezaliczenie kartkówki na początku tego półrocza. Proszę o pilną pomoc.

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

korek123
Posty: 5
Rejestracja: 2017-06-02, 15:31
Kto: uczeń
Lokalizacja: lubelskie

Nauczyciel wystawił mi 1 na koniec roku za niezaliczenie kartkówki na początku tego półrocza. Proszę o pilną pomoc.

Postautor: korek123 » 2017-06-02, 15:43

Witam mam problem. Nauczyciel wystawił mi dzisiaj 1 na koniec roku szkolnego za to że dostałem 1 z kartkówki która była na początku tego półrocza. Tydzień temu jak z tego przedmiotu były wystawiane zagrożenia ja nie miałem tylko dzisiaj. moja średnia to 2.36 a na tamto półrocze miałem 3. Czy nauczyciel może wystawić 1 za to że nie zaliczyłem kartkówki ?

mm_kie
Posty: 3
Rejestracja: 2011-02-11, 17:20
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: pomorskie

Re: Nauczyciel wystawił mi 1 na koniec roku za niezaliczenie kartkówki na początku tego półrocza. Proszę o pilną pomoc.

Postautor: mm_kie » 2017-06-02, 16:43

Może, to zależy od nauczyciela.

Jeśli ocena przewidywana nie była niedostateczna to nie może.

Trzeba sprawdzić w statucie czy jest podana średnia, od której stawia się dopuszczający. Jeśli nie ma, to może postawić 1.

Jeśli nie zgadzasz się z oceną, trzeba złożyć podanie o egzamin komisyjny lub napisać egzamin poprawkowy.

korek123
Posty: 5
Rejestracja: 2017-06-02, 15:31
Kto: uczeń
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nauczyciel wystawił mi 1 na koniec roku za niezaliczenie kartkówki na początku tego półrocza. Proszę o pilną pomoc.

Postautor: korek123 » 2017-06-02, 16:59

Nie jest napisane od jakiej średniej ale jest napisane że nauczyciel musi miesiąc wcześniej wystawić zagrożenie a na kartce z ocenami tego nie miałem ani w dzienniku


Wróć do „Kącik uczniowski”