Dodatkowe godziny z rozszerzonej geografi przed maturą

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

kahaha
Posty: 3
Rejestracja: 2018-01-04, 13:25
Kto: uczeń
Lokalizacja: małopolskie

Dodatkowe godziny z rozszerzonej geografi przed maturą

Postautor: kahaha » 2018-01-04, 13:37

Czesc, zdaje w tym roku mature i z rozszerzen wybrałam sobie geografie, bardzo mi zalezy na dobrym jej zdaniu bo będzie mi sie to liczyło na studia. Nasza pani jest spoko ale niestety nie udziela dodatkowych lekcji bo ma małe dziecko i pracuje tylko na pół etatu. Szukam wiec jakiegoś innego nauczyciela w Krakowie który spotkałby sie ze mną przynajmiej raz w tygodniu i jeszcze troche podszkolił, powiedział na co zwrócic uwage, z czego jeszcze mozna sie uczyc. Czy ktos z panstwa tutaj ma taką mozliwosc?

pan.wrona
Posty: 5
Rejestracja: 2015-08-10, 15:32
Kto: rodzic
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: małopolskie

Re: Dodatkowe godziny z rozszerzonej geografi przed maturą

Postautor: pan.wrona » 2018-01-05, 11:03

Wiesz co, geografia to jest taki przedmiot ze mozna sie uczyc samemu, nie ma skomplikowanych wzorów do wytłumaczenia, zadan do rozwiązywania tez tyle co kot napłakał, wiekszosc jednak to teoria, serio potrzebny ci ten nauczyciel?

kahaha
Posty: 3
Rejestracja: 2018-01-04, 13:25
Kto: uczeń
Lokalizacja: małopolskie

Re: Dodatkowe godziny z rozszerzonej geografi przed maturą

Postautor: kahaha » 2018-01-09, 11:12

Chciałabym mimo wszystko uczyc sie pod czyims nadzorem zebym wiedziała ze zrobiłam wszystko zeby jak najlepiej zdac. Ja nie mam w liceum rozszerzonej geografi, jestem na profilu z rozszerzoną historią i wosem ale w trakcie nauki troche mi sie zmieniły pomysły na przyszłe studia i douczam sie bardzo dużo sama

Awatar użytkownika
sharkinator
Posty: 347
Rejestracja: 2011-09-24, 20:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: geografia, przyroda, wychowanie fizyczne
Lokalizacja: Kraków

Re: Dodatkowe godziny z rozszerzonej geografi przed maturą

Postautor: sharkinator » 2018-01-09, 15:30

A zdajesz sobie sprawę, że program geografii rozszerzonej to 240 godzin? Ciężko Ci będzie coś takiego ogarnąć w tak krótkim czasie. Przyznam, że ja odmawiam uczniom, którzy nie są na rozszerzeniu, chyba że chodzi o jednorazowe zajęcia. Mało kto się podejmie przygotowania do matury.

LAB.kursy
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-13, 15:42
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: małopolskie

Re: Dodatkowe godziny z rozszerzonej geografi przed maturą

Postautor: LAB.kursy » 2018-01-11, 10:42

Geografia to nie tylko wiedza teoretyczna, ale szereg nierzadko skomplikowanych zagadnień, które trzeba zrozumieć. Przygotowywanie się do matury pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela dla wielu może być bardziej efektywne, bo zwróci on uwagę na tematy, z którymi uczeń wcześniej się nie spotkał. Zwłaszcza, gdy – jak w przypadku autorki tematu – w szkole uczy się geografii podstawowej, a na maturze chce zdawać rozszerzenie. Zapraszam do Laboratorium Wiedzy, gdzie kursy przygotowawcze do matury prowadzą nauczyciele, będący jednocześnie egzaminatorami OKE. Doskonale wiedzą, jak wyglądają arkusze i system ich oceniania. Pracujemy na arkuszach z poprzednich lat oraz indywidualnie opracowanych materiałach dodatkowych. Maturzystom oferujemy standardowe lub intensywne kursy całoroczne, które odbywają się w dniach i godzinach dostosowanych do ich grafiku. Można zapisać się na kurs grupowy albo indywidualny. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.laboratoriumwiedzy.pl/kursy-maturalne/.

kahaha
Posty: 3
Rejestracja: 2018-01-04, 13:25
Kto: uczeń
Lokalizacja: małopolskie

Re: Dodatkowe godziny z rozszerzonej geografi przed maturą

Postautor: kahaha » 2018-01-12, 11:50

Super, wlasnie o cos takiego mi chodziło. Co prawda na całoroczny juz za pózno bo matura za pasem ale mozna pochodzic jeszcze te 3 mce prawda? Maaatko jak mało czasu zostało, własnie to sobie uświadomiłam! Raczej by mnie interesował indywidualny, prawie nikt z klasy więcej nie zdaje geografi.

LAB.kursy
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-13, 15:42
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: małopolskie

Re: Dodatkowe godziny z rozszerzonej geografi przed maturą

Postautor: LAB.kursy » 2018-01-15, 11:48

Oczywiście, na lekcje indywidualne można zapisać się w dowolnym momencie. Opłata naliczana jest miesięcznie i wynosi 440 zł za kurs standardowy (jedna godzina zegarowa w tygodniu) lub 800 zł za intensywny (dwa spotkania po dwie godziny zegarowe w tygodniu). Nie martw się, jeżeli będziesz pracować systematycznie, spokojnie zdążysz się przygotować. Najważniejsze to starać się prowadzić zdrowy tryb życia: odpowiednio się odżywiać, nie zarywać nocy, siadać do nauki wypoczętą i pamiętać o przerwach, najlepiej aktywnych. Powodzenia i zapraszam do kontaktu w razie chęci skorzystania z oferty naszego Laboratorium: (12) 422 12 91.

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: Dodatkowe godziny z rozszerzonej geografi przed maturą

Postautor: linczerka » 2018-01-15, 17:40

A resztę proszę załatwiać na pw.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia


Wróć do „Kącik uczniowski”