Ocena Niedostateczna z danego przedmiotu

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Aleks009
Posty: 1
Rejestracja: 2018-05-20, 20:47
Kto: uczeń
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: mazowieckie

Ocena Niedostateczna z danego przedmiotu

Postautor: Aleks009 » 2018-05-20, 20:48

Witam serdecznie jestem uczniem Klasy 1LO. Mam tutaj mały problem z matematyką jak większość ludzi. Otóz nasuwa się pytanie otóż, nie posiadam zagrożenia z tego przedmiotu nie zostało one wystawione rada pedagogiczna zatwierdzające oceny proponowane była,zebranie rodziców również. Mama została poinformowana o zagrożeniu z j.polskiego przez Panią wychowawczyni,ale nie została poinformowana o zagrożeniu z matematyki.
Po udaniu się do nauczyciela od matematyki(Jest to Dyrektor szkoły) zapytała się co będzie z moją oceną został ostatni sprwadzian 28 Maja i powiedział,że jak dostane ocene ndst to będę miał poprawki.
Czy nauczyciel ma prawo postąpić w taki sposob jeżeli moja mama nie była poinformowana i nie podpisywała zagrożenia z tego przedmiotu?
średnia powyżej 2.00

Pani wychowawczyni powiedziała,że jeżeli nie ma zagrożenia x czasu przed wystawianiem ocen i rodzic nie jest poinformowany nie może wystawić oceny w dół tylko w górę a jeżeli to zrobi mogę się odwoływać u dyrektora kuratora
Moje oceny:4,3,3,1,1

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Ocena Niedostateczna z danego przedmiotu

Postautor: haLayla » 2018-05-21, 12:50

Ja bym stawiał niedostateczny nawet za jedną jedynkę ze sprawdzianu. Bo świadczy to o nieopanowaniu podstawy programowej w tym zakresie.
<3


Wróć do „Kącik uczniowski”