Sprawa G8 i konsumpcyjnego trybu życia

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
Jolly Roger
Posty: 1650
Rejestracja: 2007-12-15, 18:34

Re: Sprawa G8 i konsumpcyjnego trybu życia

Postautor: Jolly Roger » 2008-01-13, 20:22

Szpetnysz pisze:

Dlatego dobrym posunięciem było wsparcie pomarańczowej rewolucji na Ukrainie choć jak zwykle nie potrafiliśmy potem tego wykorzystać.
Nooo a jak. Bo po co... ? W sumie, to ja nie wiem czy mieliśmy jakiekolwiek z tego korzyści, poza narażaniem sie ruskim... chociaż w tej kwestii z powodu braku informacji wole głosu nie zawierać

Powstrzymanie procesu podporzadkowywania Ukrainy przez Rosję i próby zrobienia przy pomocy Janukowycza Łukaszenkę-bis
Rurociąg Odessa-Brody




Szpetnysz pisze: Nom, po grunwaldzie z tego co mi wiadomo była następna bitwa, na która strasznie zapiliśmy i już nie poszło za dobrze...

Nastepna bitwa?? Po Grunwaldzie zaczęły się targi z królem czy iść na Malbork czy nie isć. Poświętowano wygraną i zabicie von Jungingena, a w tym czasie Malbork się przygotował do natarcia.
Klasyczne ukucie rywala i zamiast dobić poczekać aż sie wyliże z ran. Konsumpcyjne podejście do życia po bitwie pod Grunwaldem sprawiło, że jeszcze sto lat sie użeraliśmy z Zakonnikami. To tak dodałem, żeby zbytnio nie odjeżdżac od tematu.
We gonna ride the sea,
we pray to the wind and the glory
That's why we are raging wild and free


Wróć do „Kącik uczniowski”