NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ahaja777
Posty: 41
Rejestracja: 2008-04-05, 20:14
Kto: uczeń
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: łódzkie

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: ahaja777 » 2008-04-06, 13:33

Szpital to juz co innego ... Pod to są już inne paragrafy ... Z całym szacunkiem , ale prosze mi tu nie podawać bzdurnych przykładów .

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: dushka » 2008-04-06, 13:36

Jak się nie wie, co napisać, to pisze się "bzdurne przykłady" i czepia się wielkiej litery?

ahaja777
Posty: 41
Rejestracja: 2008-04-05, 20:14
Kto: uczeń
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: łódzkie

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: ahaja777 » 2008-04-06, 13:43

Szpital sam z siebie i dla siebie często nagrywa przebieg operacji ... Po co ? By jak coś sie nie powiedzie nie mieć zastrzeżeń do lekarzy ! A o transmisjach z mszy już nie wspomne ... Coś jeszcze ??? :mrgreen:

Jak sie nie wie co pisać to sie nazywa ''dzieckiem'' , żeby pokazać swą wyższość . A o dużej literze to nikt nie powinien Pani przypominać . To jest podstawa jakichkolwiek podstaw kultury . Wstyd!

Pani język o ''czepianiu'' tez pozostawia wiele do życzenia .

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: dushka » 2008-04-06, 13:49

I co, lepiej się poczułaś, że mi uwagę zwróciłaś? Odwróciłaś role na chwile, fajnie ;) Wstyd mi? Niekoniecznie. Każdemu może się zdarzyć, tym bardziej, iż jest to forum internetowe, z zasady na takowych pisze się nieco mniej formalnie. Przynajmniej ortów nie robię ani literówek ;) A za zwrócenie uwagi dziękuję.

Co do języka i kultury wypowiedzi - wejdź na swój temat o punktach karnych...

ahaja777
Posty: 41
Rejestracja: 2008-04-05, 20:14
Kto: uczeń
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: łódzkie

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: ahaja777 » 2008-04-06, 14:00

brawa dla miwues ! Wreszcie ktos konkretny z jasnymi kontrargumentami ... I ktoś kto wybroniło dushkę , której argumentów od początku brakowało i nie potrafiła dobrze zbudować zdania wygłaszając swe monologi.....
(dushka - nawet jesli oficjalnie nie panują tu ''formalne'' zasady , to kazdy powinien sam sie poczuwać do zasad kulturowo-społecznych) :mrgreen:

Miwues ... Sam z Siebie - nie słyszłes ? Skrót myślowy ... niech będzie ...

Co do filmowania operacji . Znajdziesz tysiące filmów w internecie , na których pokazywany jest brzebieg operacji ... Są to filmy także naukowe , lub dla studentów . Co do szkół ... Masz w pewnym sensie racje ... przyznam . Ale jesli w szkole występują jakies nieprawidłowości to nawet jesli nie jest to w 100% dozwolone - nagrywanie jest wytłumaczalne i nie moze być wykluczone .


Pozdro ;)
"Methinks, I see... Where? In my mind's eyes. "

Szekspir

ahaja777
Posty: 41
Rejestracja: 2008-04-05, 20:14
Kto: uczeń
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: łódzkie

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: ahaja777 » 2008-04-06, 14:02

miwues pisze:Dlatego nie pozwolę na nagrywanie, chyba że wykładu albo przebiegu doświadczenia lub eksperymentu.


Lekcja opiera sie tylko na wykładach , doświadczeniach lub eksperymentach ...

Sory za przejście na ''ty" ale nie wiedziałam , ze jest Pan nauczycielem .
"Methinks, I see... Where? In my mind's eyes. "



Szekspir

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: dushka » 2008-04-06, 14:04

Brakowało mi argumentów? Wątpię. Tyle, że nie raczyłaś ich uznawać. Podałam argument o szpitalu - zlekceważyłaś. Miwues go podał - przyjęłaś. Trudno rozmawiać z kimś, kto traktuje argumentację wybiórczo. Napisałam, że po prostu ja nie życzę sobie nagrywania na moich zajęciach - też nie przyjęłaś tego do wiadomości. Ale pewnie do tego trzeba dorosnąć ;)

OT. Jeśli na forum panują zasady nieoficjalne, to nie czuję potrzeby stosowania innych.

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: dushka » 2008-04-06, 14:05

ahaja777 pisze:Lekcja opiera sie tylko na wykładach , doświadczeniach lub eksperymentach ...


Nie tylko.

ahaja777
Posty: 41
Rejestracja: 2008-04-05, 20:14
Kto: uczeń
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: łódzkie

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: ahaja777 » 2008-04-06, 14:13

Pan Miwues przynajminej dobrze przedstawił argumenty . Konkrety ! Pani napisała , ze ksiądz w kosciele zwróci mi uwagę (TO był jakiś żart??? :mrgreen: ???) Natomiast Miwues podał konkretny przykład i argumantacje argumentu (?!) heh . Proszę się skupić i spróbować jaśniej przedstwaiać zdanie .

Widze , ze rozmowa ma mały sens skoro nadal opisera się Pani na moim wieku ;)
Ostatnio zmieniony 2008-04-06, 14:21 przez ahaja777, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: dushka » 2008-04-06, 14:16

Napisałam, że nie wolno zarówno w kościele, jak i w szpitalu nagrywać. Proszę czytać dokładnie i ze zrozumieniem.

ahaja777
Posty: 41
Rejestracja: 2008-04-05, 20:14
Kto: uczeń
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: łódzkie

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: ahaja777 » 2008-04-06, 14:18

Miwues hehehe xD Dobrze , wobec tego dushka nie ma do mnie szacunku . OK . Pozostaje mi rozpacz ... Nie wiem tylko , czym to jest spowodowane . Ja okazuje jej szacunek (mimo ze wypisuje farmazony) Liczę na to samo .


miwues pisze:jest indywidualną sprawą piszącego
no własnie ... Teraz wybó należy do Pani Dushki ... Czy poczuwa się do bycie grzecznym i okazywania szacunku czy nie . :mrgreen: I moze przestanie wypominać wiek ... Bo to tez jest niestosowne ... :mrgreen: I nie na temat ;)
"Methinks, I see... Where? In my mind's eyes. "



Szekspir

przemyslaw
Posty: 19
Rejestracja: 2008-02-22, 19:21

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: przemyslaw » 2008-04-06, 14:20

Proszę zwróćcie uwagę na to, że ja nie jestem przeciwko karaniu uczniów, którzy przeszkadzają w lekcjach używając telefonu komórkowego!

Ja osobiście miałem sytuacje, kiedy miałem jechać z dziadkiem do szpitala i potzrbowałem stałego kontaktu, tu właśnie pomógł mi telefon komórkowy!
Panie Boże pomóż mi pamiętać:
Kiedy mam naprawdę zły dzień, i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie wkurzyć, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć !

adner
Posty: 455
Rejestracja: 2008-03-28, 19:16
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: podlaskie

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: adner » 2008-04-06, 14:24

Ahaja, jeżeli uważasz, że wpadając na forum i wypisując dziwne i nieprawdziwe uwagi dotyczące nauczycieli, zasługujesz na szacunek, to twój tok myślenia jest zadziwiający.
As I kissed her goodbye I said, all beauty must die
And lent down and planted a rose between her teeth

ahaja777
Posty: 41
Rejestracja: 2008-04-05, 20:14
Kto: uczeń
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: łódzkie

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: ahaja777 » 2008-04-06, 14:24

przemyslaw pisze:Proszę zwróćcie uwagę na to, że ja nie jestem przeciwko karaniu uczniów, którzy przeszkadzają w lekcjach używając telefonu komórkowego!

Ja osobiście miałem sytuacje, kiedy miałem jechać z dziadkiem do szpitala i potzrbowałem stałego kontaktu, tu właśnie pomógł mi telefon komórkowy!



Własnie ! Komórka to nie tylko rozrywka . To często pomoc i niezastąpione narzędzie do komunikacji w trudnych sytuacjach :)

ahaja777
Posty: 41
Rejestracja: 2008-04-05, 20:14
Kto: uczeń
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: łódzkie

Re: NAUCZYCIELU - USZANUJ TAJEMNICĘ KORESPONDENCJI! KOMÓRKI!!!!

Postautor: ahaja777 » 2008-04-06, 14:27

miwues pisze:
ahaja777 pisze:Ja okazuje jej szacunek (mimo ze wypisuje farmazony) Liczę na to samo.

Muszę cię zmartwić: nie okazujesz.
Choćby i zwrot: "Proszę się skupić i spróbować jaśniej przedstawiać zdanie." nie jest grzeczny w kontekście tego, że zwracasz się osoby o wyższym statusie społecznym. Takie są normy kulturowe i nic na to nie poradzisz.

Nie podzielam również poglądu, jakoby dushka "wypisywała farmazony".



hehe ok x D ... Ale dushka nie okazuje mi szacunku :) Wobec czego mam wybór niezależny od nikogo i niczego ... Czy chce jej okazywać szacunek czy nie ... :) Staram się ale zaczynam wymiękać ... Po czytaniu Złotych Mysli Pani Dushki :) :mrgreen:


Wróć do „Kącik uczniowski”