Przeskoczenie klasy

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Przeskoczenie klasy

Postautor: edzia » 2009-11-05, 19:57

Dajcie już spokój z tym moralizowaniem, nie o to (nie o ocenę tej decyzji) pytał autor wątku.

lustiss
Posty: 2
Rejestracja: 2020-02-18, 15:44
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Przeskoczenie klasy

Postautor: lustiss » 2020-02-18, 15:58

Serio? Nie wierzę w to co czytam i to jeszcze "spod pióra" tzw. "nauczycieli". Zostało zadane konkretne pytanie: o to jakie są możliwości pominięcia klasy. Tak technicznie i z punktu widzenia prawa oświatowego. Pytanie nie brzmiało ani "czy warto?", ani "czy jest to dobre?", "czy ja jestem odpowiednią osobą, aby skorzystać z takiej procedury?", "Jak oceniacie moją postawę na podstawie kilku zdań anonimowo napisanych na forum?", "jak oceniacie mój styl wypowiedzi?"... Nie widziałam tam prośby o pomoc w podjęciu decyzji, czy wskazaniu mocnych i słabych stron. Też szukam odpowiedzi na pytanie czy czysto teoretycznie jest to możliwe i jak to wygląda z technicznego punktu widzenia, a przez Wasze moralizatorstwo i niepotrzebne komentarze (niektóre wręcz nie na miejscu z ust nauczycieli), obniżona została wartość merytoryczną tego forum, bo przeczytałam masę treści w tym wątku i nie dowiedziałam się niczego konkretnego. Szkoda mi Waszych uczniów, skoro nie potraficie zrozumieć prostego pytania i udzielić na nie odpowiedzi, to może minęliście się z powołaniem i powinniście być politykami, bo tylko oni równie głupio odpowiadają. Nie życzę Wam, że Wasi uczniowie w taki sposób odpowiadali na Wasze pytania na klasówkach...

lustiss
Posty: 2
Rejestracja: 2020-02-18, 15:44
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Przeskoczenie klasy

Postautor: lustiss » 2020-02-18, 16:02

lustiss pisze:Serio? Nie wierzę w to co czytam i to jeszcze "spod pióra" tzw. "nauczycieli". Zostało zadane konkretne pytanie: o to jakie są możliwości pominięcia klasy. Tak technicznie i z punktu widzenia prawa oświatowego. Pytanie nie brzmiało ani "czy warto?", ani "czy jest to dobre?", "czy ja jestem odpowiednią osobą, aby skorzystać z takiej procedury?", "Jak oceniacie moją postawę na podstawie kilku zdań anonimowo napisanych na forum?", "jak oceniacie mój styl wypowiedzi?"... Nie widziałam tam prośby o pomoc w podjęciu decyzji, czy wskazaniu mocnych i słabych stron. Też szukam odpowiedzi na pytanie czy czysto teoretycznie jest to możliwe i jak to wygląda z technicznego punktu widzenia, a przez Wasze moralizatorstwo i niepotrzebne komentarze (niektóre wręcz nie na miejscu z ust nauczycieli), obniżona została wartość merytoryczną tego forum, bo przeczytałam masę treści w tym wątku i nie dowiedziałam się niczego konkretnego. Szkoda mi Waszych uczniów, skoro nie potraficie zrozumieć prostego pytania i udzielić na nie odpowiedzi, to może minęliście się z powołaniem i powinniście być politykami, bo tylko oni równie głupio odpowiadają. Nie życzę Wam, że Wasi uczniowie w taki sposób odpowiadali na Wasze pytania na klasówkach...



PS. Specjalnie się zarejestrowałam tu, żeby napisać tą odpowiedź, bo krew człowieka zalewa czytając takie pomyje na "eksperckim" forum.

taczek
Posty: 3
Rejestracja: 2020-10-31, 11:02
Kto: uczeń
Lokalizacja: małopolskie

Re: Przeskoczenie klasy

Postautor: taczek » 2020-10-31, 11:09

w polsce raczej się to nie zdarza, chyba że jest sie no naprawde ponad normę w uczeniu


Wróć do „Kącik uczniowski”