Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: dushka » 2009-11-29, 19:03

Taaaaa, od Ciebie tego również można się uczyć :]

676
Posty: 420
Rejestracja: 2009-02-06, 03:40
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: 676 » 2009-11-29, 19:46

dushka pisze:Taaaaa, od Ciebie tego również można się uczyć :]


Różni nas to, że ja nie stawiam i nigdy nie stawiałem się za autorytet i wzór do naśladowania dla dzieci i młodzieży. :) Z racji tego, kim jesteście powinniście być nieco "mądrzejsi".
Szanuj ucznia swego, możesz nie mieć żadnego...

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: malgala » 2009-11-29, 20:32

676 pisze:Doskonała lekcja poszanowania drugiego człowieka. :P

Nie zauważyłam :P
Co za tolerancja dla ,,wyjątkowych'' ludzi, którzy odznaczają się oryginalnym słownictwem.

Całe szczęście, że przyszłyhistoryk cudzysłowu użył.
676 pisze:Z racji tego, kim jesteście powinniście być nieco "mądrzejsi".

Poważnie? No to chyba muszę się przeobrazić w sztywną belferzycę. Tylko co na to moi uczniowie powiedzą? Chyba nie będą zadowoleni?

676
Posty: 420
Rejestracja: 2009-02-06, 03:40
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: 676 » 2009-11-29, 20:53

Poważnie? No to chyba muszę się przeobrazić w sztywną belferzycę. Tylko co na to moi uczniowie powiedzą? Chyba nie będą zadowoleni?


Czemu? Ja bym nie miał nic przeciwko. :) Bylebyś nie uczyła swoich podopiecznych, że wyśmiewanie się z innych ludzi za to, jakimi są, to coś właściwego i godnego poszanowania, co przystoi nawet nauczycielowi. :) Czyżbyś nie potrafiła tego pogodzić z niebyciem "sztywną belferzycą"?
Szanuj ucznia swego, możesz nie mieć żadnego...

Anadriel
Posty: 27
Rejestracja: 2009-11-25, 19:52
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia sztuki
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: Anadriel » 2009-11-29, 20:55

Dziękuje ci 676, że stajesz w obronie mego brata :)

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: edzia » 2009-11-29, 21:06

Anadriel pisze:Dziękuje ci 676, że stajesz w obronie mego brata :)
Wątpię, czy 676 stawałby w obronie twojego brata, gdyby wiedział, jakie głupoty wypisujesz wspólnie/na zmianę z bratem, a w rzeczywistości to w jednej osobie, ale pod różnymi nickami. On aż taki szlachetny to nie jest ;)

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: malgala » 2009-11-29, 21:06

676 pisze:Bylebyś nie uczyła swoich podopiecznych, że wyśmiewanie się z innych ludzi za to, jakimi są, to coś właściwego i godnego poszanowania, co przystoi nawet nauczycielowi

Czytałam ten wątek uważnie, ale wyśmiewania nie zauważyłam. Przewrażliwienie i przeświadczenie o własnej wyjątkowości tak.

Ascal
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-14, 15:49
Kto: uczeń
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: Ascal » 2010-03-14, 15:57

malgala pisze: Tylko co na to moi uczniowie powiedzą? Chyba nie będą zadowoleni?

W mojej szkole wiele Pań Nauczycielek jest bardzo miłych i tolerancyjnych, pozwalają na wiele szkoda że tak często płaczą. Inni nauczyciele też są bardzo lubiani ale mają autorytet bo potrafią w pewnym momencie powiedzieć dość. A co ciekawe najbardziej lubianym nauczycielem jest człowiek którego wszyscy się boją i wiedzą że nie ma żartów (choć Zgrywają cwaniaczków na przerwach) Ale charakter ma taki że wszyscy go uwielbiają kiedy inne tolerancyjne panie płaczą.
Przepraszam za chaos wypowiedzi.

paweł_polonista
Posty: 56
Rejestracja: 2008-08-05, 09:42
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: paweł_polonista » 2010-05-05, 12:34

Ascalu, popracuj nad swoim językiem. Twoja wypowiedź jest chaotyczna, nie używasz znaków interpunkcyjnych, piszesz bezsensownie.
W mojej szkole wiele Pań Nauczycielek jest bardzo miłych i tolerancyjnych, pozwalają na wiele szkoda że tak często płaczą. Inni nauczyciele też są bardzo lubiani ale mają autorytet bo potrafią w pewnym momencie powiedzieć dość. A co ciekawe najbardziej lubianym nauczycielem jest człowiek którego wszyscy się boją i wiedzą że nie ma żartów (choć Zgrywają cwaniaczków na przerwach) Ale charakter ma taki że wszyscy go uwielbiają kiedy inne tolerancyjne panie płaczą.

Nie zrozumiałem prawie nic, prócz tego, że nauczycielki są tolerancyjne, a jeden z nauczycieli jest uwielbiany, choć straszny.
Dzieci, ja w ogóle nie rozumiem, jaki sens ma ten temat. W kąciku uczniowskim, uczeń, jak ja to mówię, "stary - maleńki" zakłada temat i chce za wszelką cenę skrytykować postawę kolegów. Nie macie ciekawszych zajęć. Porozmawiajcie o zainteresowaniach, o telewizji, muzyce, o szkole także, ale po co bawić się tu w moralizatorów przekonanych o swej doskonałości. Zgadzam się, z tym co dushka napisała, kilkanaście postów wyżej, czuć tu powiew pokolenia osiemdziesięciolatków, a nie nastolatków ze świeżym spojrzeniem na świat.
I jeszcze jedno, autorze wątku- przyszłyhistoryku - co chcesz osiągnąć wygłaszając swoje sądy. Myślisz, że zrobisz na nauczycielach piorunujące wrażenie, krytykując kolegów?
Jak widzisz, nie jestem cudowny jak Ty. I powiem Ci, że dobrze się z tym czuję. :)

mariod2
Posty: 23
Rejestracja: 2010-06-20, 21:26
Kto: student
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: mariod2 » 2010-06-20, 22:35

Wiesz co przyszły historyku, zajmij się trochę życiem, a nie postawą innych uczniów bo świata i tak nie zmienisz. PS Taki niby pracowity, mówisz że pielisz grządki itd, a ciekawe że masz czas na siedzenie na tym forum i na gronie np.


Wróć do „Kącik uczniowski”

cron