jak to wyglada od str nauczyciela?

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

lama94
Posty: 7
Rejestracja: 2009-05-10, 21:51
Kto: uczeń
Przedmiot: Fizyka
Lokalizacja: śląskie

czy ona coś może do mnie czuć???

Postautor: lama94 » 2010-01-14, 18:45

Dałem pewnej kobiecie na mikołajki lizaka z napisem ,,kocham Cię\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' ona o tym wie,nie dałem jej do ręki ,ale dyskretnie podrzuciłem,ona jest moją nauczycielką,na następny raz jak miałem z Nią lekcję,dostałem 5 z zadania ,bo mnie zapytała i wiedziała ,że mam zadanie,a jedna z uczennic zapytała,jak minęły Jej mikołajki ,ona popatrzyła na mnie i powiedziała,że bardzo dobrze,że prezent dostała i w tym momencie na mnie patrzyła i się tak słodko uśmiechała
nie chce od was komentarzy typu ,że mam dac sobie spoko itd,ona jest ta jednyą wiem to ja mam rocznikowo 16 lat ona 30 ,dzisiaj mi pewien nauczyciel gadał,ze ona chyba kogoś ma ,ale oni wiedzą ,ze sie w niej kocham i pewnie chca zebym sie odkochał,mam juz dosyc zyc w tej niepewności...ale znowu dziisaj wszyscy wyszli a ona zapytała co u Ciebie?to jej odpowiedziałem i zaczał sie temat a na nk napisałem Jej ,ze niech mi to powie prosto w oczy to się odkocham,zdaje mi się ,że to przeczytała... ostatnio po lekcjach zostałem samemu z Nią no i trzech innych kolegów było w drzwiach.Zacząłem dawać krzesełka na stoliki,ona zawołała ich i powiedziała,że mają brac ze mnie przykład,i ja ...(moja imię) jedyny pożądny...co o tym myślicie? dzisiaj wziąłem i zacząłem z moim najlepszym kolegom i taka jedna kolezanka dawać stoliki,a jak już skoczylismy to powiedziała szkoda,ze nie ma zeszytu uwag bo bym uwagi wpisała a ja do niej a po co :) a ona układanie krzeseł :D no i się uśmiechałem i na Nią patrzyłem...a na lekcji też ziewnęła no i usmiechnąłem się do Niej a ona do mnie...co mam o tym myślec?

Lochness
Posty: 6
Rejestracja: 2009-03-04, 18:03
Kto: uczeń
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: pomorskie

Re: jak to wyglada od str nauczyciela?

Postautor: Lochness » 2010-01-14, 21:30

Obrazek

Przepraszam.. wiem, że mówisz tu o delikatnych sprawach ale... nie mogłem się powstrzymać :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
ZazziXi
Posty: 132
Rejestracja: 2009-08-11, 00:35
Kto: uczeń
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: jak to wyglada od str nauczyciela?

Postautor: ZazziXi » 2010-01-16, 01:49

Kobieta mówi jako chłopak, kobieta do kobiety?!
Tęsknie za swoim telefonem, który popsułam 2 godziny temu.On mi dawał tyle szczęścia, tyle dobrej muzyki, gier i internetu, a teraz nie mam nic, ciągle płacze, tęsknie za nim - Czy on może coś do mnie czuć?Może się naprawi i wróci do mnie? ; (
Głupie, wiem pod co to podchodzi, ale płynie prosto z serca tak jak ten temat...

Nudne nie?Teraz wiesz jak się czyta twój temat.

lama94 pisze:co mam o tym myślec?

Eee...najlepiej o tym nie myśl.

Czytając twoje zdania, a nawet samą nazwę tematu, mam wrażenie, jakbym Cię znała...Hmm sądzę, że to dawny/a twórca/twórczyni zabawnych perypetii na tym forum.Aby zapobiec produkowaniu się pasożyta należy go usunąć. : )

Pozdrawiam.
( :

upieczona.anglistk
Posty: 233
Rejestracja: 2008-10-12, 10:13
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: śląskie

Re: jak to wyglada od str nauczyciela?

Postautor: upieczona.anglistk » 2010-01-23, 14:56

to normalne ze uczniowie kochaja w mlodych, ladnych nauczycielkach. to notmalne. ale musisz sobie uswiadomic ze jest miedzy wami za duza roznica wieku aby zainteresowala sie toba w "ten" sposob.

rozejrzyj sie wokol siebie, moze blisko ciebie jest jakas mila ladna dziewczyna w twoim wieku?

rockowa
Posty: 2
Rejestracja: 2010-05-11, 08:15
Kto: uczeń
Lokalizacja: łódzkie

jak to wyglada od str nauczyciela?

Postautor: rockowa » 2010-05-11, 08:20

temat kieruje do nauczycieli. jestem uczennica i podoba mi sie jeden nauczyciel. i tak sie czasem zastanawiam czy takie zauroczenie widzi nauczyciel i czy moze cos podejrzewac. z tad moje pytanie: czy zakochal sie kiedys w was jakis uczen ? jak to wyglada ze strony nauczyciela? jak zachowoja sie zakochani uczniowie? poprostu jak to wygrada z drugiej strony?

rockowa
Posty: 2
Rejestracja: 2010-05-11, 08:15
Kto: uczeń
Lokalizacja: łódzkie

Re: jak to wyglada od str nauczyciela?

Postautor: rockowa » 2010-05-12, 08:16

wiem ze to zauroczenie minie. ale jestem ciekawa jak wyglada taka zakochana w nauczycielu dziewczyna. ja sie caly czas usmiecham i bawie sie wlosami. sa jakies inne "syndromy zakuroczenia"?
nie myslalam zeby uczniowie tu wypisywali w kim sie kochaja :/ tylko myslalam ze to bedzie temat dla nauczycieli z przygodami z zakochanymi uczniami...


Wróć do „Kącik uczniowski”