Wszystkie kursy dla nauczycieli w jednym miejscu?

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Marciiiin
Posty: 1
Rejestracja: 2017-01-05, 13:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Wychowanie fizyczne, WOS
Lokalizacja: mazowieckie

Wszystkie kursy dla nauczycieli w jednym miejscu?

Postautor: Marciiiin » 2017-01-24, 15:43

Wszystkie kursy dla nauczycieli w jednym miejscu.

http://bit.ly/2jYnZBI

Jeżeli szukasz kursów dla nauczycieli to mam dla Ciebie ciekawą stronkę.
trezoro.pl jest to darmowawyszukiwarka kursów doskonalących dla nauczycieli.

Wspólnie z innymi nauczycielami stworzyliśmy ją żeby maksymalnie usprawnić szukanie i zamawianie kursów.

Więc jeżeli szukasz kursów to możesz sprawdzić wyszukiwarkę trezoro.pl. Bardzo szybko znajdziesz kursy. Kursy z ODN-ów z całej polski. Wszystkie kursy w jednym miejscu.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyszukiwarką http://bit.ly/2jYnZBI

cudi
Posty: 3
Rejestracja: 2017-01-16, 21:43
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wszystkie kursy dla nauczycieli w jednym miejscu?

Postautor: cudi » 2017-02-25, 12:28

Dzień dobry. Niestety w wyszukiwarce nie są dostępne wszystkie kursy jakie są organizowane :/ Wobec tego chciałabym zostawić informację o warsztatach, w których niedawno miałam okazję uczestniczyć. Mianowicie było to szkolenie dla nauczycieli i psychologów dot. tików - jak sobie radzić z taką młodzieżą i dziećmi. Zorganizowane było ono przez terapeutów z warszawskiego centrum CBT. Jakby ktoś był zainteresowany tą tematyką to wszelkie informacje można doczytać na stronie internetowej placówki

Antek76
Posty: 5
Rejestracja: 2016-12-07, 09:41
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wszystkie kursy dla nauczycieli w jednym miejscu?

Postautor: Antek76 » 2017-05-16, 11:20

Ciekawy zbiór. Mnie bardzo cieszy to, że coraz więcej osób zauważa w ogóle potrzebę ciągłego doszkalania się. Miałem wrażenie, że wcześniej bardzo ten temat bagatelizowano, a to ogromny błąd, bo przecież pracujemy z młodymi ludźmi, którzy mają za kilkanaście lat tworzyć ten kraj... Tym bardziej cieszy mnie to, że można w tak dobrze zarządzanym miejscu podzielić się informacjami o wartościowych kursach. Dla organizatorów na pewno przydatne będzie szkolenie http://kdkinfo.pl/szkolenia/systemy-szk ... koleniami/ W ten sposób będzie można pomóc jeszcze większej ilości osób. Weźcie to pod uwagę przy planowaniu kolejnych kursów.

robal1111
Posty: 2
Rejestracja: 2017-06-20, 12:32
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wszystkie kursy dla nauczycieli w jednym miejscu?

Postautor: robal1111 » 2017-06-20, 13:01

Witam
ostatnio odbyłem szkolenie w reklama
Było to szkolenie e-learning materiały bardzo dobre i nie musiałem nigdzie jeździć, zaświadczenie przyszło poczta i do tego ceny bardzo przystępne :)
Polecam
Adam G.

AnitaJ
Posty: 1
Rejestracja: 2016-12-30, 11:22
Kto: student
Przedmiot: Biologia, Przyroda
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Wszystkie kursy dla nauczycieli w jednym miejscu?

Postautor: AnitaJ » 2017-10-27, 08:16

Fantastycznie, że są tak szerokie możliwości ciągłego rozwoju osobistego dla nas, praca pedagoga jest wyjątkowa i wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji, dobro dzieci tego wymaga :) Co do tematu to chciałam Was zapytać o firmę ORKE organizującą szkolenia nauczycieli, znalazłam ich ofertę na https://orke.pl/ i jestem zainteresowana odbyciem szkolenia dotyczącego pracy w klasach specjalnych, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, ale bardzo pomocne w podjęciu ostatecznej decyzji byłyby opinie osób, które miały styczność z tymi ludźmi i ich warsztatami. Szukam szkolenia . które będzie konkretnie, rzeczowo przeprowadzone przez kompetentną osobę z doświadczeniem na stanowisku, o którym będzie opowiadać, bo zupełnie nie interesują mnie suche informacje, o tym mogę poczytać w odpowiedniej literaturze. Będę wdzięcz na jeżeli ktoś będzie w stanie napisać o nich parę słów. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)


Wróć do „Szkolenia i konferencje”