Akademia Arteterapii – szkolenia technik arteterapii

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ewoufa
Posty: 1
Rejestracja: 2018-09-17, 10:28
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: mazowieckie

Akademia Arteterapii – szkolenia technik arteterapii

Postautor: ewoufa » 2018-09-17, 10:32

Dzień dobry :)
Organizujemy integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii w „Akademii Arteterapii SensArte” , które w sposób praktyczny zwiększą Twoje kwalifikacje z kreatywnych technik arteterapeutycznych! Szkolenia prowadzone są przez specjalistów – praktyków i wykładowców akademickich.
Nauka w „Akademii Arteterapii” jest zorganizowana zgodnie z zaleceniami Sekcji Arteterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Czego uczymy?
– technik arteterapii opartych na sztukach wizualnych, muzyce, ruchu i słowie,
– arteterapii w kontekście pracy z dziećmi i dorosłymi,
– relacji w pracy terapeutycznej i etyki zawodowej,
– tworzenia własnych warsztatów arteterapeutycznych i umiejętnego wykorzystania zdobytej wiedzy.

Kiedy?
26-27 października 2018 – „Arteterapia. Przez Sztukę do Rozwoju” – szkolenie porządkujące wiedzę o arteterapii i pokazujące liczne techniki, które można wykorzystać w dowolnym obszarze pracy terapeutycznej i pedagogicznej.
17 listopada 2018 – „Arteterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą” – szkolenie ukierunkowane przede wszystkim na pracę z dziećmi i młodzieżą, zarówno w placówkach oświatowych, jak i w obszarze zdrowia psychicznego.
8 grudnia 2018 – „Muzyka i ruch w arteterapii” – techniki oparte na muzyce i ruchu, które można wykorzystać w pracy zawodowej terapeutycznej i pedagogicznej, również nie posiadając umiejętności muzycznych.
12 stycznia 2019 – „Arteterapia w pracy z grupą” – szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy pracują z grupami i chcą wprowadzić elementy arteterapii do swojej praktyki.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/1157320404418682/
http://sensarte.pl/akademia-arteterapii/

Zapraszamy!

Wróć do „Szkolenia i konferencje”