Prowadzenie kadr w szkołach i placówkach oświatowych w 2021 r.-szkolenie online

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

EDU-Edukacja Akademia Rozwoju
Posty: 11
Rejestracja: 2021-05-11, 12:55
Lokalizacja: pomorskie

Prowadzenie kadr w szkołach i placówkach oświatowych w 2021 r.-szkolenie online

Postautor: EDU-Edukacja Akademia Rozwoju » 2021-05-16, 23:44

Szkolenie w formie webinarium – Szkolenia realizujemy tak samo jak nasze szkolenia otwarte, ale zamiast sali szkoleniowej mamy platformę webinarową. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje/zapisy na tablicy, oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.
Szkolenie skierowane jest do dyrektorów szkół i placówek, specjalistów ds. kadr, sekretarzy oraz pozostałych pracowników zajmujących się kadrami.
Podczas szkolenia, w sposób praktyczny omówiony zostanie aktualny stan prawny w zakresie prowadzenia dokumentacji kadrowej. Uczestnicy dowiedzą się jakich dokumentów wymagać od nowego pracownika, jak nawiązać oraz rozwiązać stosunek pracy, jak założyć i prowadzić prawidłowo akta pracownicze, co podlega kontroli, na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć formalnych nieporozumień z pracownikami oraz jak pogodzić nowe zmiany z obowiązującym już RODO.

Program szkolenia:

1. Nawiązywanie stosunku pracy z nauczycielami i pracownikami pozostałych grup pracowniczych funkcjonujących w szkole
2. Zmiana warunków zatrudnienia wymogi formalno - prawne
zmiana stanowiska, wymiaru etatu i innych warunków pracy
3. Rozwiązywanie stosunku pracy - przyczyny i sposoby ustania stosunku pracy, wymogi formalne
4. Świadectwo pracy –najczęściej popełniane błędy
5. Wymagania prawne sporządzanych dokumentów przy nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunku pracy
6. Planowanie i rozliczanie czasu pracy w oświacie na przykładach - ustalanie wymiary czasu pracy, praca w godzinach nadliczbowych, zapewnienia odpoczynków
7. Ewidencja czasu pracy w szkole i placówce oświatowej - szczególne rozwiązania
8. Podsumowanie szkolenia i konsekwencje wykroczeniowe
9. Konsultacje z uczestnikami szkolenia

Prelegent:
Prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (Wydział Prawa i Administracji) oraz studiów podyplomowych (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej). Długoletni pracownik administracji państwowej. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, od ponad 20 lat zajmuje zagadnieniami z zakresu prawa pracy. W trakcie pracy zawodowej uczestniczyła w wielu seminariach oświęconych zagadnieniom prawa pracy. Od kilkunastu lat jako wykładowca i trener współpracuje z licznymi firmami. Prowadzi szkolenia z tematyki prawa prac z uwzględnieniem najnowszych zmian w obowiązujących przepisach oraz projektów legislacyjnych. Ekspert i praktyk w dziedzinie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, naliczania wynagrodzenia za pracę oraz innych należności ze stosunku pracy. Komunikatywna, w sposób przystępny oraz praktyczny przekazuje wiedzę. Cieszy się dużym uznaniem słuchaczy.

Termin szkolenia:
25.05.2021r., godz. 9:00- 12:00

Cena: 249 zł

Link do szkolenia: https://eszkolenia.eduedukacja.pl/produ ... 2021-roku/

Zapraszamy!

Wróć do „Szkolenia i konferencje”