Opiekun stażu – nowa rola i zadania (szkolenie online)

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

EDU-Edukacja Akademia Rozwoju
Posty: 11
Rejestracja: 2021-05-11, 12:55
Lokalizacja: pomorskie

Opiekun stażu – nowa rola i zadania (szkolenie online)

Postautor: EDU-Edukacja Akademia Rozwoju » 2021-08-24, 22:32

OPIEKUN STAŻU – NOWA ROLA I ZADANIA

Szkolenie w formie webinarium – Szkolenia realizujemy tak samo jak nasze szkolenia otwarte, ale zamiast sali szkoleniowej mamy platformę webinarową. Podczas transmisji uczestnicy widzą prelegenta, prezentacje/zapisy na tablicy, oraz mają dostęp do czatu, na którym mogą zadawać pytania.

Podczas szkolenia jesteście Państwo anonimowi, co sprzyja łatwości w zadawaniu pytań. Ponadto po szkoleniu trenerka na Państwa życzenie skontaktuje się poprzez e-mail lub telefonicznie aby odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania oraz zweryfikować przygotowane dokumenty.

PROGRAM SZKOLENIA

1. Poznanie zmian w prawie oświatowym dotyczących awansu zawodowego (terminy, procedury, dokumentowanie)
2. Zadania i obowiązki opiekuna stażu wynikające z przepisów prawa
3. Omówienie wymagań na poszczególne stopnie awansu
4. Zasady konstruowania planu rozwoju zawodowego i sprawozdania z realizacji planu
5. Obserwacja zajęć – podstawowym narzędziem pracy nauczyciela opiekuna stażu (wspólne opracowanie arkusza obserwacji, zasady formułowania informacji zwrotnej po obserwowanych zajęciach)
6.Jak opracować projekt opinii dorobku zawodowego nauczyciela za okres stażu, ze szczególnym uwzględnieniem obserwowanych zajęć prowadzonych przez nauczyciela oraz stopnia zaangażowania w realizację wymagań niezbędnych do uzyskania stopnia nauczyciela kontraktowego/mianowanego
7. Omówienie komisji kwalifikacyjnej i egzaminacyjnej, w tym składanej dokumentacji

PRELEGENT

Ekspert ds. awansu zawodowego wpisany na listę MEN, uczestnik posiedzeń komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o kolejne stopnie awansu zawodowego, pracownik nadzoru pedagogicznego)

TERMIN SZKOLENIA I CZAS TRWANIA

Data: 08.09.2021

Czas trwania: 16:00- 19:00 – szkolenie + konsultacje w formie online
Każdy uczestnik otrzyma link do platformy, na której należy dokonać rejestracji zgodnie z danymi przesłanym w formularzu zgłoszeniowym.

KOSZT SZKOLENIA

249 zł
Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane w dniu szkolenia przed rozpoczęciem), zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, zostanie wysłany pocztą tradycyjną po szkoleniu.

LINK DO SZKOLENIA: https://eszkolenia.eduedukacja.pl/produ ... i-zadania/

Wróć do „Szkolenia i konferencje”