PROŚBA o wypełnienie ankiety: Teaching pronunciation in upper-primary classroom :)

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

anya1991
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-16, 14:16
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: mazowieckie

PROŚBA o wypełnienie ankiety: Teaching pronunciation in upper-primary classroom :)

Postautor: anya1991 » 2016-06-16, 14:22

Witam wszystkich, jestem w trakcie pisania pracy mgr. Baaardzo prosiłabym nauczycieli jęz. angielskiego w klasach 4-6 o wypełnienie ankiety na temat nauczania wymowy. Pytań jest 22, większość z nich to zaznaczenie na skali. Są również pytania otwarte, na których odpowiedziach bardzo mi zależy, zatem tym bardziej będę wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę i poświęcony czas! Dziękuję za pomoc :)
https://docs.google.com/forms/d/1wBoGCWqmsrC9fBN5Reg3Ev1D0LZDYlE1X6luZQBVaMU/viewform

anya1991
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-16, 14:16
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: mazowieckie

Re: PROŚBA o wypełnienie ankiety: Teaching pronunciation in upper-primary classroom :)

Postautor: anya1991 » 2016-06-21, 17:02

Kochani, proszę w wsparcie! Zbieranie danych idzie bardzo wolno, mam jeszcze kilkadziesiąt brakujących ankiet, co skutecznie uniemożliwia mi kontynuację pisania pracy mgr.
Liczę, że znajdą się jeszcze dobre duszyczki, które zechcą poświęcić swój czas i pomogą przyszłej mamie obronić się przed porodem (jeśli nie oddam pracy w pierwszym tyg. lipca, czeka mnie termin grudniowy). Dziękuję z góry :*


Wróć do „Ankiety”