ENGLY - dla uczniów i nauczycieli :)

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

marthap
Posty: 10
Rejestracja: 2009-11-08, 12:06
Kto: student
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: wielkopolskie

ENGLY - dla uczniów i nauczycieli :)

Postautor: marthap » 2016-03-19, 13:21

Witam serdecznie :) Pozwolę sobie dodać wpis również w tym miejscu jako, że może on się przydać nauczycielom do wykorzystania podczas lekcji języka angielskiego. Dodam, że ten wątek ma na celu wyłącznie informację dla nauczycieli o dostępnych dla nich darmowych materiałach do wykorzystania podczas pracy z uczniem (nie przyniesie mi żadnych zysków materialnych).

Chciałabym zaprosić NAUCZYCIELI oraz UCZNIÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO na moją stronę internetową WWW.ENGLY.PL , na której umieszczam regularnie przeróżne ćwiczenia (gramatyka, słownictwo, zadania egzaminacyjne i wiele innych). Strona powstała dla moich uczniów (gimnazjaliści), którzy coraz więcej czasu spędzają online. Myślę (i mam nadzieję), że strona przyda się również innym uczniom, nie tylko gimnazjalistom (poziomy ćwiczeń A1-B2).

Mam też nadzieję, że skorzystają z niej również Państwo - nauczyciele, którzy mogą wykorzystywać stronę na swoich lekcjach, albo jako praca domowa czy zadanie dodatkowe dla swoich uczniów, a może powtórka materiału (również do egzaminu) w sali informatycznej? Ja czasami praktykuję taką "przerwę od podręcznika" i uczniom się podoba :) Niedługo również możliwość pobrania wszystkich ćwiczeń w wersji pdf do wydruku!!

Oczywiście korzystanie ze strony jest BEZPŁATNE i można rozwiązywać ćwiczenia bez zalogowania, ale zachęcam do rejestracji, ponieważ wtedy zapisywane są wszystkie wyniki użytkownika z poszczególnych ćwiczeń (nauczyciel może to wykorzystać sprawdzając pracę swoich uczniów!). Dla zalogowanych jeszcze inne funkcje :)

Strona powstała z moich chęci i pasji do nauczania :) Działa od miesiąca, a umieściłam na niej już ponad 550 autorskich ćwiczeń :) :)

http://www.engly.pl

Zapraszam serdecznie :)

Wróć do „Ciekawe strony”