wycieczki dla dzieci po średniowiecznym Krakowie

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Krakow
Posty: 1
Rejestracja: 2016-03-27, 15:21
Lokalizacja: małopolskie

wycieczki dla dzieci po średniowiecznym Krakowie

Postautor: Krakow » 2016-03-27, 15:55

Nauczycielu,

zaskocz swoich uczniów i zabierz ich na niezapomnianą wycieczkę po Krakowie.

Zależy Ci, żeby wycieczka po Krakowie wyszła poza ramy standardowego zwiedzania? Chcesz zainteresować swoich uczniów historią Krakowa?
Tylko u nas młodzi turyści wezmą udział w żywej lekcji historii, podczas której zdobędą pewną dawkę wiedzy przekazaną w ciekawy sposób.

W trakcie naszych interaktywnych wycieczek uczniowie poznają historię Krakowa opowiedzianą przez przewodnika wcielającego się w średniowieczną postać, który zabierze Was w najciekawsze miejsca naszego grodu, na czele z Katedrą na Wawelu, Kościołem Mariackim, Sukiennicami, Bramą Floriańską z murami miejskimi i Collegium Maius. Budowa wszystkich tych miejsc ma przecież początek w...średniowieczu. Nasz licencjonowany przewodnik pokaże miasto z perspektywy mieszkańca dawnego Krakowa, odsłaniając jego urokliwe oblicze i opowiadając przy tym anegdoty z codziennego życia. Spróbuje odsłonić rąbka niektórych miejscowych tajemnic oraz zaangażować najmłodszych Gości w fabułę zwiedzania, a przy pomocy rekwizytów z epoki wzbudzić ich ciekawość.

Zaproś swoich uczniów do wyjątkowej podróży w czasie!

Skontaktuj się z nami, aby wspólnie wybrać wycieczkę dopasowaną do wieku i zainteresowań uczestników.
więcej informacji na: www.sredniowiecznykrakow.pl

Z przewodnickim pozdrowieniem
Tomek Skalik

tagi: wycieczka dla dzieci po Krakowie, wycieczki szkolne Kraków, wycieczki średniowieczne po Krakowie, przewodnik dla dzieci po Krakowie, przewodnik dla szkół po Krakowie.

malinaaa
Posty: 8
Rejestracja: 2015-07-20, 13:07
Kto: student
Przedmiot: Biologia, Język angielski, Wychowanie fizyczne
Lokalizacja: małopolskie

Re: wycieczki dla dzieci po średniowiecznym Krakowie

Postautor: malinaaa » 2016-05-24, 01:06

Kraków to bardzo piękne i klimatyczne miasto, ostatnio miałam okazję je pozwiedzać i jestem pod dużym wrażeniem. Na pewno warto wybrać się na Wawel i do Muzeum w Podziemiach Sukiennic, do Kopalni Soli w Wieliczce jest też niedaleko, także polecam też to miejsce. My akurat byliśmy na wycieczce reklama, ich oferta skierowana jest także do polskich turystów, warto rzucić okiem na ich stronę.


Wróć do „Ciekawe strony”

cron