Gra szkoleniowa dla nauczycieli przedsiębiorczości

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Anna-szkolenia
Posty: 4
Rejestracja: 2018-01-31, 18:10
Przedmiot: Chemia
Lokalizacja: śląskie

Gra szkoleniowa dla nauczycieli przedsiębiorczości

Postautor: Anna-szkolenia » 2018-01-31, 18:15

Nasza firma oddaje do bezpłatnej dyspozycji uczniów, szkół, uczelni i rodziców grę ekonomiczną dla nastolatków i studentów uczących się przedsiębiorczości. http://www.symulacje.edu.pl/myjnionerzy - tu znajduje się komplet informacji.
Gra powstała na użytek naszych szkoleń i była wielokrotnie wykorzystywana, by w interaktywny, emocjonujący, zabawowy i przyjazny sposób uczyć młodzież takich pojęć jak własna firma, rynek, zysk, konkurencja, przychody i koszty. Okazała się niezwykle skutecznym narzędziem – nawet niezainteresowane przedsiębiorczością nastolatki angażują się w nią bardziej niż w gry komputerowe. Jednocześnie „nauka przez osobiste doświadczenie” sprawia, że praktycznie wszyscy gracze mogą dobrze zrozumieć trudne początkowo pojęcia – jak np. popyt i podaż. Dlatego postanowiliśmy udostępnić grę wszystkim liceom w Polsce – by każdy nauczyciel mógł skorzystać z niej w takim zakresie i w taki sposób, jaki najbardziej mu odpowiada.

Olseer
Posty: 4
Rejestracja: 2021-11-03, 09:45
Kto: student
Przedmiot: Informatyka
Lokalizacja: małopolskie

Re: Gra szkoleniowa dla nauczycieli przedsiębiorczości

Postautor: Olseer » 2022-02-21, 16:44

Lepiej grać w coś bardziej relaksującego... Co może przynieść pieniądze. Wiesz o czym mówię?

LeBaton
Posty: 1
Rejestracja: 2023-10-25, 17:39
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski, Język angielski, Inne języki obce
Lokalizacja: lubelskie

Re: Gra szkoleniowa dla nauczycieli przedsiębiorczości

Postautor: LeBaton » 2023-10-25, 17:39

Zawsze lubiłam grać w gry, ale nie zawsze mam czas na granie w gry na komputerze. Na szczęście odkryłam świat gier przeglądarkowych i to zmieniło moje podejście do gier. Zwłaszcza gra "Friday Night Funkin'" na https://gamesgo.net/pl/friday-night-funkin/ mi się spodobała. Jest to gra bardzo wciągająca i nie wymaga od nas posiadania specjalistycznego sprzętu. Czy ktoś z was również gra w gry przeglądarkowe? Jakie są wasze ulubione gry?


Wróć do „Ciekawe strony”

cron