Angielski Prywatnie? Strony do udzielania korepetycji | angliści

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

bellaamoniq
Posty: 3
Rejestracja: 2019-02-27, 20:37
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: mazowieckie

Angielski Prywatnie? Strony do udzielania korepetycji | angliści

Postautor: bellaamoniq » 2019-02-27, 21:07

Cześć wszystkim! Z góry przepraszam, jeśli ten wątek powinnam zainicjować jakoś inaczej ale jestem też świeża i nie bardzo się orientuje pod jaki temat to podpiąć.
Do rzeczy. Rok temu zaczęłam pracę w jednej z warszawskich szkół. Wszystko fajnie, bo to stałe zatrudnienie itd ale niedługo powiększy mi się rodzina i chciałabym, póki mogę, zarobić jakieś dodatkowe pieniądze. Wystawiłam ogłoszenie w charakterze korepetytorki ale jakoś nie było odzewu. Obniżyłam cenę, ale nadal nic. Mam duże doświadczenie, umiem pracować z dziećmi i krnąbrnymi nastolatkami i szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi. Na jednej z grup dziewczyna pisała o platformie Prywatny Angielski? Angielski Prywatnie? Coś takiego. Szczerze mówiąc wolałabym by klienci mogli odszukać mnie, w jednym miejscu i strona daje taką możliwość, ale czy to dobre rozwiązanie? Normalnie chyba czekałabym na zlecenia z polecenia ale teraz zależy mi po prostu na czasie.. brzuszek rośnie :))
A może są tu nauczyciele-rodzice, którzy mogliby podpowiedzieć jakimi kryteriami kierują się przy wyborze korepetycji dla swoich dzieci?

Wróć do „Ciekawe strony”