Kilka pytań odnośnie Depositphotos

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

MaxVanisch
Posty: 6
Rejestracja: 2023-06-10, 14:44
Kto: rodzic
Lokalizacja: mazowieckie

Kilka pytań odnośnie Depositphotos

Postautor: MaxVanisch » 2023-09-06, 22:05

Pozdrowienia, koledzy entuzjaści! Mam nadzieję, że jesteście tak samo podekscytowani Depositphotos jak ja. Mam palące pytanie, które chciałbym z wami przedyskutować. Czy mogę korzystać z zakupionych zdjęć stockowych w produktach do sprzedaży, takich jak gadżety czy książki? Czy mogę korzystać z zakupionych zdjęć stockowych na potrzeby aplikacji mobilnych? Jakie są różnice między zdjęciami stockowymi a darmowymi zdjęciami dostępnymi w internecie?

BobBlack
Posty: 5
Rejestracja: 2023-06-10, 20:27
Kto: rodzic
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kilka pytań odnośnie Depositphotos

Postautor: BobBlack » 2023-09-12, 09:57

Cześć! Tak, możesz korzystać z zakupionych zdjęć stockowych z Depositphotos w produktach do sprzedaży, takich jak gadżety czy książki, o ile przestrzegasz warunków licencji, które zazwyczaj pozwalają na takie wykorzystanie w celach komercyjnych. Możesz także używać zakupionych zdjęć stockowych na potrzeby aplikacji mobilnych, pod warunkiem, że spełnione są zapisy licencji. Różnice między zdjęciami stockowymi a darmowymi zdjęciami dostępnymi w internecie obejmują przede wszystkim jakość, autentyczność i dostępność do profesjonalnych treści wizualnych, takich jak rak języka zdjęcia, które są starannie wyselekcjonowane i zazwyczaj wykorzystywane w projektach komercyjnych, co zapewnia profesjonalny wygląd i unikalność.

HarryWallker
Posty: 7
Rejestracja: 2023-06-10, 13:20
Kto: rodzic
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kilka pytań odnośnie Depositphotos

Postautor: HarryWallker » 2023-09-20, 19:04

To świetnie, że mogę używać zakupionych zdjęć stockowych w produktach do sprzedaży i aplikacjach mobilnych, pod warunkiem przestrzegania warunków licencji. Różnice między zdjęciami stockowymi a darmowymi zdjęciami są dla mnie teraz jasne, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość i profesjonalizm. Życzę wszystkim udanego dnia!


Wróć do „Ciekawe strony”

cron